Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


Promítání dokumentu No impact man

Je možné žít uprostřed velkoměsta bez produkce odpadu a negativního dopadu na životní prostředí? Odpověď na tuto a další otázky týkající se šetrného života ve městě se můžete dovědět na promítání dokumentu No impact man o ročním experimentu jedné newyorkské rodiny. Promítání se uskuteční ve středu 24.4. od 19hodin v žižkovském Salé.

Info o filmu:
"Colin Beavan se rozhodl úplně eliminovat svůj osobní dopad na životní prostředí celý budoucí rok. To znamená jíst vegetariánsky, kupovat jen místní potraviny a vypnout chladničku. Také žádné výtahy, žádná televize, žádná auta, autobusy, nebo letadla, žádné toxické čistící prostředky, žádná elektřina, žádná zbytečná spotřeba materiálu a žádný zbytečný odpad. Žádný problém - alespoň pro Colina - ale on a jeho rodina žijí na Manhattanu. Takže když jeho rychle se stravující, obchod milující manželka Michelle a jejich dvou a půlletá dcera táhli do boje, dopad projektu začal mít pro jeho život nepředvídatelné důsledky."

Více infomací na www.ekopartyzanka.cz

SALE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALVIN1985 --- 21:53:57 22.4.2013
Od 18.30 bude večeře: Veganská pizza

Po skončení filmu můžeme zkusit nějakou kratší diskuzi/výměnu zkušeností o výrobě a použití DIY ekologických věcí denní potřeby...