Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Autorské žonglérsko-akrobatické představení souboru (bra)Tři v tricku a Veroniky Riedlbauchové.

Těšíte se na Plovárnu? Chystáte se oblažit ducha a tělo, tak jak dělávali slovutní gentlemani let třicátých? Pak doražte 18. dubna roku dvou tísícého třináctého před osmou hodinou večerní do pražského divadla Ponec.

A nenechte věci náhodě! Rezervovat vstupenky můžete zde: http://bit.ly/WUoXeu

Těšíme se na vás!
Vaši

(bra)Tři v tricku

"Publikum v pražském Ponci vděčně přijímalo každé náročnější číslo bouřlivým potleskem. Dívčinu chůzi po ramenech obou pánů pak provázel potlesk nepřetržitý. Už tehdy bylo založeno na závěrečné ovace ve stoje. Soudě dle diváckého nadšení se inscenace bude reprízovat ještě několik dalších sezón."

Nekultura.cz

"Divadelní umění, ve kterém jsou předváděny cirkusové disciplíny v kombinaci s pohybovým divadlem, reprezentuje dnes Nový cirkus jako formu umění, jehož cílem je být divadlem, nikoliv populární show. Z tohoto aspektu mohu říct, že jsem v Plovárně viděl na české scéně skutečně dramatický Nový cirkus. Ryze domácí provenience. Konečně."

tanecniaktuality.cz

"V hodinovém představení se naplno ukázal nejen akrobatický a žonglérský talent účinkujících, ale i schopnost autorů pracovat s dynamikou večera, s cirkusovou komikou, s přítomností diváků. Představení nového cirkusu navštěvují jak milovníci divadla, tak milovníci cirkusu. Jednou ze základních vlastností tohoto žánru by mělo být propojení obého – obratnost umělců se neprezentuje sama za sebe prostřednictvím anonymních rukou, líčených tváří a gumových těl. Umělec je postavou, hercem i sám sebou. Jeho ekvilibrismus je uměleckým prostředkem vyjádření něčeho dalšího. Představení nového cirkusu lákají divadelní diváky právě na toto „další“."

(Divadelní noviny - Klára Zindulková)

SKA_DAM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.