Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


Nevěříte v posmrtný život? Co když přece jen existuje? Není lepší se předem připravit, abyste pak nebyli překvapeni? Nová duchařská komedie DS Samodiv

Spolek Samodiv zve všechny samodiváky na premiéru divadelní hry Jablku můžete důvěřovat, kterou uvede 16. dubna od půl osmé večerní v sále brandýského kina. Přijďte shlédnout nenáročnou, ale lehce mrazivou komedii, která vám jistě osvěží jarní večer. Na co že se to můžete těšit?

Milo Alcott je mrzoutský a samotářský spisovatel s přísnou dietou. Unaven tím, že již není schopen užívat si život, si po dlouhých desetiletích dopřeje opravdu skvostný oběd, který ho samozřejmě okamžitě zabije. Konec.

Nebo snad ne?

"Žijeme ve světě zemřelých. Vše kolem nás bylo vytvořeno mrtvými. V každém okamžiku, který prožíváme, jsme pod jejich vlivem. Ale to je vše, co po smrti pokračuje." A vy... ...vy se dovíte, zda vás po smrti opravdu čeká božský klid, jak vám možná slibovali; jak se mohou prolnout dva naprosto odlišné světy - svět živých a svět mrtvých; i to, nakolik je důležité, jak se jí jablko.

Soubor Samodiv se vylíhl v roce 2010 z občanského sdružení Samoděj, tvoří v něm ochotníci z Brandýsa nad Labem, Staré Boleslavi a Neratovic. Na svém kontě má úspěšně reprizované hry Mátový nebo citron? a Ach, ta něha našich dam aneb Pórek, Jablko je tedy hrou třetí. Na letošní podzim hodlá uvést čtvrtou, tentokrát nikoli ovocně-zeleninovou. O. s. Samoděj pořádá různé kulturní akce v průběhu celého roku a spolu s Černým Petrem organizuje již tradiční raně podzimní festival Divadelní Brandýs.

Na shledanou se Samodivem 16. dubna!

NAMATHUR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.