Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Také jste v opěvovaném centru Prahy vždy postrádali klub, který by svým prostředím korespondoval s tajuplnými pověstmi gotické matičky měst? Promotérs

Také jste v opěvovaném centru Prahy vždy postrádali klub, který by svým prostředím korespondoval s tajuplnými pověstmi gotické matičky měst? Promotérské spojení Waver, Sanctuary.cz a (RARE) má pro vás uspokojující novinku - hudební klub Crypt ležící přímo pod kostelem odsvěceným již za časů Josefa II.

Po dlouhém čekání a zrušení některých goth-friendly pražských klubů tak přichází na scénu více než hrdá náhrada. Underground kostela sv. Michala v samotném centru Prahy, který je momentálně dekorován stylově záhrobním designem nachystaným pro subkulturní setkání.

Tím bude oživení původní série temných večírků na podporu netopýří záchranné stanice - DJ party BatSave. Tentokrát se ale koncept díky nové posile v řadách organizátorů rozšiřuje a jednou za čas vám nabídne také vystoupení žánrově spřízněných kapel. A na závěr to nejpodstatnější. První BatSave roku 2013 otevře brány podzemního klubu Crypt již tento měsíc, 30. března! Další vydání je na plánováno již nyní na 20. duben, sázejte do diářů!
Vstup je zdarma, netopýří útulek Nyctalus můžete podpořit vámi zvolenou částkou do přistavené kasičky.


30.3.2013

BatSave

klub Crypt, Michalská 29, Praha

Start: 20:00

Facebook event

Line-up:

DJ Moduretik
DJ Ice
DJ Aleister
DJ Samgarr
DJ Jimmy Handsome

SAMGARR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.