Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


wwww.bozak.cz

Miss Duckin LIVE tour také v Čechách!!!

V clubu Božák.... v severočeských Teplicích se nám 30.ledna představí ženevská LIVE girl Miss Duckin, Zabookovat jí se podařilo na chomutovské partičce Electricity kolem dje Clashera myspace.com/electricitycze a jistě se máme na co těšit. Miss Duckin sebou přiveze elektrikáře dje Duckka který pochází jak jinak než ze Švýcar, za stáj Electrodjs.cz doplní stage Electromafia společně s Pelikanem, (LIVE:) a residenti Trixx Kinsky a Ian Rokka.

Zde nabízíme mini interwiev s Duckin přímo k tour. Její styl pobaví jak nadšence pomalého a rytmického electra tak příznivce tvrdších beatů.Zastaví se v ČR na své ,, Distourbed tour.... po Evropě a mimo jiné můžete Miss Duckin slyšet v ČR v clubech Cross, Wakata nebo Chapeau Rouge. Proto zastánci nejen electra či hraní LIVE by si tuto šanci poslechnout si Miss Duckin neměli nechat ujít. Více info na: myspace. com/missduckin

Rozhovor:

Ahoj Sophie, 30.ledna budete spolu s Duckkem hlavními hvězdami Electricity Project Night v Teplicích. Můžeš se představit našim party people a říct na koho a vlastně na co se mají tedy těšit?

"Takže, jsme z Ženevy ze Švýcarska. Duckk je electro Dj, je zakladatelem "Feeling and sound" kolektivu, ve kterém je spoustu kapel, djs a živých projektů. Hraje od roku 1996, má veliké skušenosti a při hraní komunikuje s lidmi .Hraje minimal, techno, electro, breaky, to vše dokáže perfektně zamíchat v závislosti na dané situaci. Miss Duckin živý projekt je energické a velmi taneční electro. Vydala jsem nějaké tracky na labelech Black Montanas, Black Leather a Helvet Underground, momentálně probíhá moje tour po Evropě. S Duckkem hrajeme ve stejné skupině: WAKS - Je to energický electro - rock a do ČR se chstáme na začátku příštího roku. zde si nás můžete poslechnout www.myspace.com/gluttewaks "

Vím, že tvá cesta do CZ je součástí tvé malé tour po Evropě, která místa jsi už navštívila a na jaká místa se chystáš navštívit?

"Byla jsem v Německu, hrála jsem ve Francii a ve Švýcarsku. A budu hrát v ČR, Rumunsku, Polsku. A dále hledám místa pro mé vystoupení k dokončení celé tour . Hrát Live je ta nejlepší věc, miluju cestování..."


Byla jsi tu někdy, nebo je to tvoje první "pracovní" cesta do ČR?

"Byla jsem v Praze minulý rok s mou skupinou WAKS. Hráli jsme v Cross Clubu. Je to úžasné místo. A moc se těším, až zde budu hrát 2.února. Miluju Prahu, lidé jsou zde šílení."


Tvé album vyšlo 21.11. u labelu Helvet Underground, můžeš nám něco říct o zvuku celého alba?

"Ve skutečnosti to není album, ale EP 5 tracků. Moje album vyjde v zimě, momentálně se snažíme najít label, který by to vydal. Těch 5 tracků v EP je taneční electro. Můžeš ho zakoupit na mnoha download obchodech, jako je třeba Beatport, Itunes... To album bude trochu jiné. Z větší části bude plná electra, ale bude obsahovat i trochu techna, někdy tvrdšího a někdy veselejšího."


Máš už nějaké odezvy od lidí, kteří si album koupili?

"No, prodeje jsou dobré ;). A lidé, se kterými jsem mluvila, tak říkali, že se jim to líbí, ale jistě dobře víš, že i když se to lidem nelíbí, tak to prostě neřeknou..takže ve skutečnosti nevím. :)"

Díky moc za tvé odpovědi a za tvůj čas. Těšíme se všichni na vaši návštěvu, bude to perfektní electronická jízda...:)

CLASHER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MINERWA --- 19:11:35 25.1.2009
ian rokka :DDDD
ZUSKIN --- 12:12:13 22.1.2009
Sorry lidi jsem v praci
SEMTEXX --- 8:44:41 22.1.2009
bohužel nebudu v čechách