Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Benefiční akce na streetfestival v ulicích Plzně ...

JOE D / reggae / rap / dancehall / dub
http://bandzone.cz/joed
http://www.myspace.com/afarastafajoed

Jihlavskej boy a člen Highland Rockaz se od 13 let věnuje rapu, což už skoro je 9 let.. Má za sebou několik stovek koncertů téměř po celé ČR. Objevil se na albech TRUE HIP HOP(2009),ONE MUSICA(2010) a jednom mixtapu Do it yourself Vol.1(2011) a právě pracuje na solo mixtape kterej vyjde na jaře 2013. Miluje všechny věci kolem hudby, super party, graffiti, produkce dubstepu, rap instrumentals a rolling with rolls. Měl čest hrát na akcích se jmény jako je Tenor Fly(UK), PIO SQUAD, Bongo Chilli(UK), Kurzer Prozzes(De), Killanation(It), Cocoman(Cz), Dr.Kary(Cz), The Spankers(Cz), Green Smatroll(Cz), Rozpor(Sk), Wladimír 518 a Hugo Toxx(Cz), IdeaFatte(Cz), Lara303, Coltcha United ss(Cz), U-Cee,Big Family, El Fata, Bobo One, Sista Carmen, RaggaMuffin Whiteman, BARRINGTON LEVY, Deadly Hunta, Ziggi Recado, Jahdan Blaccamoore, Akurat, Juakali, Tribuman a mnoho dalších...


AFARASTAFA aka BONGO KAT
https://soundcloud.com/afarastafa
http://bandzone.cz/mcrastaffari

Je- zakladatel projektu True Hip Hop a D.I.Y records.
S mikrofonem v ruce ste ho mohli vidět už v jeho 13ti letech..
Má za sebou za ty roky přes 4 stovky vystoupení po celé ČR.
Mohly ste ho vidět na festivalech jako sou ReggaeMeeting, Sázavafest, Muffin, Mezi Ploty, Reggae Area a spousty dalších ale i v zahraničí jako např: Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Polsko, Německo, Švýcarsko..
Také dělal předskokana hvězdám jako jsou Barrington Levy, Ziggi Recado, Tenor Fly, Cali P, Jahdan Blaccamoore, Deadly Hunta, Juakali, Bobo One, El Fata, SnoowGoons, Bongo Chilly and many, many more.
Nyní pracuje na solovem reggae albu ve stuidu INFINITY RECORDS.


DiRTY_GROWA - Jungle Attack Crew - Highland
ragga / dubstep / jungle / dub / dubwise

Wlastaman - DrumWarriors
DrumWarriors je projekt, zabývající se mixováním a reprodukcí elektronických hudebních stylů jako jsou, Drum and bass, Raggajungle, Breakbeat, Dubstep a dalších. V první řadě klademe důraz na kvalitu zvuku, čistotu a preciznost při míchání a výběr skladeb toho nejkvalitnějšího D'n'B převážně Britské produkce. Těšit se můžete na temnou našláplou muziku, ale i na bublavé vykvákané šlágry co roztancují každého příznivce této odnože elektronické scény. 

MC Wanda 

YYUGH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.