Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Všichni nadšenci trapu by si 5.4.2013 měli ve svým kalendáři vyznačit červeně, že nemůžou dorazit nikam jinam, než do Chapeau Rouge!

Můžete se těšit na Pražského producenta, který si říká NOBODYLISTEN. Ve svých 18 letech má za sebou kus práce. Například spolupráci s Deliktem (Moja Reč) nebo Nironic. Jako studiový specialista a technik ve studiu Svengali se může pyšnit spoluprácí se jmény jako Indy, Ektor, Tina a dalšími. V neposlední řadě také vytvářel hudební doprovod pro divadelní hru "Důkaz" v hlavní roli s Veronikou Kubařovou.


Dalším neméně známým vystupujicím bude nadějný producent a člen party Dubsteblog DIRTY LITTLE TOASTER. Můžete ho znát spíše jako dubstep dje. Společně se Stiflerem se starají o své miminko Dubsteblog. Svými tvdými sety si vydobyl zvučné jméno nejen v Čechách. Mezi jeho trapové zářezy stojí za zmínku track Diamonds, který ve svém výběru zveřejnil server RUNTHETRAP.COM

Představí se také MadST, můžete ho spíše znát pod nickem Stantha ( Zenith music label owner, Dnb Fever crew) . Trap ho oslovil natolik, že se rozhodl založit svůj projekt MadSt pod kterým hraje trap. V jeho setu se můžete těšit na tracky od producentů jako Rl Grime, XXtrakt, Hucci, LOUDPVCK apod. V současné době chystá několik trap releasů na jeho labelu Zenith Music.

NA LINE UP JEŠTE PŘIBUDE DALŠÍ VELICE ZVUČNÉ JMÉNO, KTERÉ ZVEŘEJNÍME BĚHEM NĚKOLIKA DNŮ.NOBODYLISTEN
/PVP Label, Radio Spin/
DIRTY LITTLE TOASTER
/dubsteblog, splash! records/
MADST
/zenith music, dnbfever/

5.4.2013 // 22:00 // CHAPEAU ROUGE (dance stage) // VSTUP ZDARMA

https://www.facebook.com/events/255085897962057/?context=create#

STANTHA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.