Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


BE AT: Timid Boy (Time Has Changed) + SCHWA BDAY

Majitel francouzského labelu "Time Has Changed" na párty v BE AT: v Chapeau Rouge! Doplni ho Schwa z Shades Of Gray a Ark.

❖ TIMID BOY ❖ (Upon You, Alive, Tuning Spork, Time Has Changed)Francouzský producent, Dj a žurnalista Damien Almira aka Timid Boy, přijal naše pozvání na BE AT: ( čti: bí-et ), která odstartuje v pátek 22.3.2013 přímo v samotném centru Prahy, v klubu Chapeau Rouge. Můžeme se těšit, na jeho vůbec první Dj-set v Čechách. Celá noc se ponese v duchu deep, hypnotic house a neagresivního techna. Zajímavým visuálním zpestřením bude originální video mapping show přímo na hlavním podiu!

Timid Boy není na elektronické scéně žádným zelenáčem. Už v roce 2003 se stává residentem známého pařížského klubu Rex, a to přímo na noci labelu BPitch Control, kterou měla pod palcem sama Ellen Allien. Docela slušný začátek na mladého producenta! Brzy po tomto úspěchu zakládá Damien spolu spolu s producentem Acumen label “Time Has Changed“. Značka THC se brzo katapultuje mezi špičku francouzských house labelů. Jejich tracky se tak dostaly do vinylových tašek djům jako Richie Hawtin, Luciano, Sven Väth, Dubfire, Laurent Garnier, Raresh, Loco Dice, Carl Cox, Nick Curly, Steve Bug, Ellen Allien, Anja Schneider a dalším...


Damien je zároveň uznávaným žurnalistou. Pracoval pro francouzský Rock & Folk, Technikart nebo Trax ( Trax - první francouzský elektronický časopis ) a jak sám říká: „práce žurnalisty mi umožnila hlubší porozumění elektronické hudby a získání zkušeností pro svou vlastní produkci.“ S tou začal Timid Boy kolem roku 2009. Za tu dobu se stihl upsat labelům jako Upon You, Tuning Spork, Form, Alive nebo Great Stuff. A aby toho nebylo málo zahrál si snad ve všech uznávaných klubech po světě, a teď čeká na jeho show i Praha! Český support obstarají rezidenti akce BE AT: Dj Schwa z projektu Shades Of Gray a Dj Ark aka Ark3r. A o visualní doprovod se postarají Grey Goose Synapsis.

SCHWA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VEEHELL --- 20:38:47 15.3.2013
Bouzel , jsem na Strateku, takze dik za tip, ale nekdy priste. :D
SCHWA --- 14:05:49 14.3.2013
Teaser - Timid Boy - Baisers Volés - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=0CTlBytRzwc
SCHWA --- 14:05:30 14.3.2013
Timid Boy - Happy BDay Mooch Podcast/MIX OF THE DAY ON RESIDENT ADVISOR !
http://soundcloud.com/timidboy/timid-boy-happy-bday-mooch-podcast