Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Spectres (CA), Voyvoda (BG), Shemale Zero (BG)

Se zpěvákem vypadajícím jako vzkříšená verze Sida Viciouse ze squatů Vancouveru dorazí 28.4. do Prahy kytarová pětice Spectres. Kanadská postpunková..

Je na čase udělat si radost pořádným rachotem postpunkových kytar. Je to už pořádně dlouhá doba, co jsme u nás hostili nějaké to klasické gothic pogo a to se musí změnit. Nikdo tuhle funkci nenaplní líp než temně punkoví sígři Spectres.

Se zpěvákem vypadajícím jako vzkříšená verze Sida Viciouse ze squatů Vancouveru dorazí 28.4. do Prahy kytarová pětice Spectres. Kanadská kapela, která na rozdíl od mnohých současných postpunk revivalů své odkazy na Christian Death, Bauhaus či Joy Division myslí a hraje opravdu vážně. Pokud jste si za poslední měsíce s čírem a rozervanými hadry všude připadali tak nějak neadekvátně, tenhle večírek je čistě pro vás.

Sestavu doplní loni prověřená špička současného bulharského undergroundu, zpívající revolucionář Filip v čele atmosferické balkan post/wave bandy Voyvoda, která se do Prahy vrací s novou deskou a rozšířenou sestavou.

Úplnou novinkou pak u nás bude sbratřený experimentální projekt z bulharské Sofie, mrtvolní námořníci ze Shemale Zero. Tahle divoká dvojka hraje něco vzdáleně označitelného jako "artpunk", za své největší vlivy pak uvádí porno, osmdesátky, death metal a popart, což o ní prozradí zřejmě nejvíce. Libůstka pro milovníky minimal synťáků a zvráceného gothic fetiše.

Všechny tři kapely se představí v neděli 28. dubna na komorním večírku v žižkovském klubu XT3, každoročním útočišti temného setkání Prague Gothic Treffen.

Vstupné bude upřesněno.

SAMGARR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BEOWULF_CZ --- 15:35:32 11.3.2013
Vypada to fajnove....