Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Promítání pro milovníky extrémně zábavných filmů!

Vážení přátelé, milí nadšenci, úžasní příznivci, soudružky a soudruzi!

Jsme zase zpátky! Naše nedobrovolné prázdniny naštěstí již skončily. Oproti nebohým študákům na pustém ostrově naštěstí po dvou měsících, namísto letech. Kabel je úspěšně sehnán, technické problémy zažehnány. Naše Paní Trololo se o nás dobře stará, proto ji pojďme poděkovat dalším setkáním nad extrémně zábavnými filmy!

A protože jsme se kvůli nechtěné pauze trochu vzdálili, rozhodnuto bylo, že půjdeme k jádru věci, do hlubin. Proto prvním snímkem večera bude nádherný apokalyptický snímek využívající osvědčeného syžetu bouřících se strojů. Nukleární katastrofa nám ukáže, jak moc se to může zvrtnout, když jadernou elektrárnu necháte řídit počítač, kterému naprogramujete ženskou inteligenci. Naučíme se, nejen že elektrárna, pokud dělá neplechu, se nechá vypnout a zase zapnout, ale hlavně, že technika může trpět PMS!
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=LZuh_uj-vCw
ČSFD: http://www.csfd.cz/film/235365-nuklearni-katastrofa/

Druhým snímkem v nabídce je úžasný fantasy snímek, který nás zavede na Cestu do hlubin země Prométhea. Snímek, který dokonale vytěžuje nejen syžet sci-fi, ale též fantasy. Stává se tak nepřekonatelným spojením Star Wars a Pána prstenů. Pro milovníky Kněžny Libuše je to must see snímek!
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=v7MyGd0Kw3g
ČSFD: http://www.csfd.cz/film/263995-cesta-do-hlubin-zeme-promethea/

Oba filmy poběží v českém dabingu.

Promítání proběhne tradičně v klubu Brácha na triku, Oldřichova 40, Praha 4 - Nusle od 19.00 a to ve čtvrtek 14. 3. 2012. Jezdí tam tramvaj 6, 7, 18, 24. Zastávka Svatoplukova. Kdyžtak volat Karlovi. Zvenku je koule, tak se nelekat, ale klepat.

http://www.facebook.com/events/388115991287031/

23TEK4EVER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.