Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Tactical:TBX crew & Ja-Ne & Dimmage & antitheater

[Popis]

───────────────────────────────────────--
╔══╗────╔╗╔╗────────╔══╦══╦╗╔╗─────────-
╚╗╔╬═╗╔═╣╚╬╬═╦═╗╔╗╔╗╚╗╔╣╔╗╠╗╔╝╔═╦╦╦═╦╦╦╗
─║║║╬╚╣═╣╔╣║═╣╬╚╣╚╬╣─║║║╔╗╠╝╚╗║═╣╔╣╩╣║║║
─╚╝╚══╩═╩═╩╩═╩══╩═╩╝─╚╝╚══╩╝╚╝╚═╩╝╚═╩══╝
───────────────────────────────────────--

present:
.
.-

... B-Day 2013 party ...

Tactical:TBX crew & Ja-Ne & Dimmage & antitheater

Po kratší zimní pauze, Vám přinášíme další party v klubu letište v Rakovníku, tentokráte se bude slaviti B-Day našich členů a kamarádů, proto dobré chování a přijemnou náladu s sebou.....

.-
.

.
.-
---.

Na začátku vystoupí se svým divadelním kouskem
ANTITHEATER
www.facebook.com/pages/Antitheater/187311354614707

---.

poté bude následovat volná zábava ve stylu

Tactical:TBX crew . www.tactical.euweb.cz

Ja- Ne . http://bassistaz.com/ www.idj.cz/ja-ne/

Little K8 . http://bassistaz.com/

Dimmage

FZB dj's (Gadzo a Hulini)

.-
.


Bio:
ANTITHEATER:

ANTITHEATER je volným a otevřeným sdružením lidí, kteří koketují s nejrůznějšími formami umění a hledají prostor k jejich vyjádření i sebevyjádření. V současné době postmoderní kultury a úpadku hodnot v umění nejvíce zneužíváme divadelní formu. Obohacujeme plytce dekadentní kabaret, vysmíváme se stand up comedy, zhmotňujeme v plynovém divadle, ztrácíme v abstrakci, nebráníme se improvizaci a jako celek tvoříme pokleslou Antitheatrální antikoncepci. Jsme těleso permanentně se rozrůstající i zplošťující, různorodé, spojené individualismem se sklony a láskou k autorské tvůrčí činnosti.
www.facebook.com/pages/Antitheater/187311354614707


BasSistaz DJane crew:

BasSistaz je crew djek, které spojuje zalíbení ve zlámané hudbě. Prvotní impuls přišel ze zahraničí, kde již mnoho let funguje celoevropská, potažmo celosvětová síť drumandbassových žen - Junglistic Sistaz. Djka Kan-Jacca se po letech spolupráce se zakladatelkou Shroombab dohodla, že založí českou odnož tohoto uskupení. V čechách nic podobného jako skupina samých djek nebylo a ani se o to nikdo nikdy nepokusil. Všechny oslovené dívky nadšeně souhlasily a tak v dubnu 2011 vznikla crew s názvem BasSistaz.
Jejími členkami jsou ostřílené djky i relativní nováčkyně: matadorka českého dnb a moderátorka Radia1 - Babe LN, spoluzakladatelka jednoho z prvních jungle sound systémů BassBeast - Mary-J, všestranná djka, promotérka a zakladatelka BasSistaz - Kan-Jacca, velmi talentovaná mladá djka s vytříbeným vkusem - Snookey, kladenská členka divadelního souboru Antitheater - Little K8 a v neposlední řadě polosystemačka co se s tím vůbec nemazlí - Shifty. Tyhle dámy se ovšem zdaleka nezdržují jen v drumandbassu i když je to jejich hlavní pole působnosti, ale často od nich uslyšíte také breakbeat, electro, house, techno, acid i tekkno.
www.facebook.com/BasSistaz

Ja-Ne:

Zacala hrat v r. 1997 po boku dj Touchwooda. Stala se rezidentkou klubu Punto Azul kde mela "DnB Heavy Industries" vecer a v klubu XT3 "Turntable Lounge" vecer, ktery uvadel spicku dnb sceny. Zameruje se na rychle tracky s hutnymi basovymi linkami. Rada vystupeje ve spolecnych setech z vice gramofonu s dalsimi djs. Od r. 2006 zacala i mezi breakbeatovymi vinyly vybirat a hrat. Nyni hraje v particce, ktera si rika u BasSistaz DJane crew. I presto, ze je stastnou matkou dvou deti, stale se po delsich odmlkach vraci na scenu.

DIG
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.