Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


http://klub.roxy.cz/wintersolstice

MYTHEMATICA (Mimo-TV)audiovizualni vecirek, chillout&downtempo ve spojeni s puvodni autorskou kinematografickou projekci jako součást budete mít možnost spatřit premiéru pantomimické audiovizuální kooperace Veroniky Vaculíkové a Mimo-TV

MYTHEMATICA (Mimo-TV)

www.myspace.com/mythematica
www.mimo.cz

Alkaloidova šlechtírna křišťálových zvuků přináší do vašeho ucha další velebné, hluboké, šumivě ostré až mrazivé, místy suché a prolínající se naoranžovělé příběhy ticha. Z mechu a kapradí přicházejí s plnou nůší čerstvě utkaných a s láskou opracovaných oink zvuků, pitipa melodií a tampatynk rytmů Daniel Špaček Embryo a Barka Mottlová s obrazárnou Milana Malíka 000333 jako downtempický&chilloutérní živý audiovizuální projekt alien broadcasting centrály Mimo-TV.

A ledovce tají ...VERONIKA VACULÍKOVÁ - CHOPPING SHOPPING
Já chci tohle a ještě tohle ... a tohle taky ... chci, a možná ještě tamto a tento, a tenhle, a onen, i takový, týž, tentýž, sám ... a tobě taky ... Veronika Vaculíková, studentka 5. ročníku katedry nonverbálního divadla na pražské HAMU se zaměřuje především na vlastní tvorbu, vystupuje na různých kulturních akcích a site specific projektech. Absolvovala semestrální stáž v Paříži ve STUDIU MAGENIA, taneční kurzy v Duncan centre, byla tři roky členkou tanečního souboru MK Dance. Kromě mnoha performance má v repertoáru celovečerní autorské představení "Nervově variabilní".

PASSAGE (visuals and sound: Pavel Mrkus aka VJ Waldeck)
Passage používá synchronní a disharmonické kompozice audio/video zpracovávání přímo v reálném čase. Tento projekt byl vyvinut jako kontinuální a zaměřující se na intenzivní obrazovou imaginaci s těsnou souvztažností se zvukem.

Line up: 20:30 – 22:00 – PASSAGE (visuals and sound: Pavel Mrkus aka VJ Waldeck) 22:00 – 23:30 – MYTHEMATICA (Mimo-TV)

EMBRYO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.