Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

21 uživatelů půjde

hledání


benefiční koncert u příležitosti 3. let Iniciativy Ne rasismu!

Zahrají:

ARAN EPOCHAL (myspace.com/aranepochal)
Poslední kovboj s akustickou baskytarou, kterej šetří každým slovem a v jehož písních se v temnejch lesích ztrácí pohádkový postavy. Kdyby byl Michal Tučný vyšší a na posledním táboráku přihodil do ešusu houbičky, možná by to vypadalo nějak takhle.

KITTCHEN (kittchen.cz)
Podobně jako Aran, i Kittchen je bývalým frontmanem vydavším se na strastí plnou sólodráhu. Obří broskev je snězená, dnes je kuchařem, bubny jsou hrnce a tvoří střípky jeho podkladů, do nichž zaznívají slova nejen o tom, že se stane neštěstí.

GAGARIN (bandzone.cz/gagarin)
Když posloucháte Gagarin, může vám být u toho smutno. Smutno vám ale nemusí být z toho, že v tom jste sami. Gagarin jsou písně o životě, který je vůl a vztazích, které jsou kráva a do toho všeho hraje zábavné disco- screamo.

POTMĚ (bandzone.cz/potme)
Potmě má dvě tváře. V té první vypráví osobní příběhy a je víc v sobě a ve tmě, v té druhé naopak nakopává zadek sociální nerovnosti, latentním rasistům a tak vůbec světu. Tady je nepřizpůsobivost ctnost.

A dorazí i skupina Black street z ústecké Krupky!

Vstupné je 80,- a je doporučené. Výtěžek půjde na dobrovolné aktivity v sociálně vyloučených oblastech. Začátek v půl osmé.

NERASISMU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.