Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


SCI-FI POSTAPO LARP

Střepiny je larp z prostředí postapokalyptické scifi pro 40. hráčů, žánrově se jedná o tragédii.

Jde o politickou, gamistickou hru s dramatickými prvky ve scifi prostředí, jaké jste nejspíše zatím v žádném jiném českém larpu nezažili. Za své těžce vydělané peníze toho dostanete opravdu hodně, od silikonových masek, přes kostýmy, počítačové projekce, herní databázi, robota, až po tragický a temný příběh hroutící se galaktické civilizace. Je toho tolik, že technologiím ve hře věnujeme vlastní stránku.
Hra je stavěna gamistická s dramatickými prvky, přitom ale není možné ji vyhrát. Jedná se o tragédii, tak nepočítejte s tím, že vaše postava má šanci přežít nebo vyřešit svůj problém. Daleko spíše se objeví větší, nečekané problémy, které hru strhnou jiným směrem. Pokud má vaše postava temné tajemství, je vaším úkolem je prozradit, nikoli si je uchovat až do konce hry.
Tři jeho běhy již proběhly v zimě 2012/13 v upraveném prostředí krytu civilní ochrany z 50. let na okraji centra Prahy. Další běhy jsou plánovány na 1.-2. března, 22.-23. března a 12.-13. dubna 2013.
Pravděpodobně se bude jednat o běhy poslední.

Cílem Střepin je vytvořit atmosféru zániku a bezútěšnosti, a to v co nejautentičtějších kulisách zhroucené hi-tech civilizace.

Kompletní informace naleznete na: strepiny.larp.cz a nebo facebook.com/strepinyscifipostapolarp

JENDAA4P
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.