Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Další z možností si trochu zařádit...

Srdečně zvu Všechny nadšence i nadšenkyně kruhové kontaktní tyče k hoop-workshopu v novém žonglérském prostoru OROBOROS v Charkovské ulici čp. 25 (P10, Vršovice). Workshop se koná příští pondělí v 17 hodin a začínáme zvolna rozcvičkou, pokračovat budeme zhruba dvouhodinovou výukou a poslední hodina kurzu je vyhrazena pro „samostudium“ a konzultace. Na úvodní hodině bude hlavním tématem klasický hooping, tedy basic body spin a jeho variace, v případě zájmu se lze individuálně věnovat také pokročilým technikám (izolace, manipulace, poihooping, antipody, etc.).
Hodina bude vedena zkušenou lektorkou, jež se sama hoopingu intenzivně věnuje čtvrtým rokem a své zkušenosti získávala na workshopech hoopu jak v ČR, tak především v zahraničí. Zároveň má již značné lektorské zkušenosti jak z individuálních workshopů tak z výuky kurzu fireshow technik v pražském Cirqueonu.
Vstupné: 100 kč
Teplé přezutí (případně i oblečení na převlečení), a hlavně dobrá nálada s nadšením pro věc s sebou!
Vlastní hoop výhodou.
Ps.: Vzhledem k absenci funkčního zvonku je Všem návštěvníkům doporučeno přijit včas, či případně prozvonit 608 889 570 a vyčkat příchodu vrátné. Děkujeme za pochopení.
Těším se na vás!

DIGITALIS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.