Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


Uplynul již rok od prvního vydání EBM ist Krieg! Akce, která sklidila mezi zúčastněnými velký úspěch. Nyní Vám proto projekt Dark Metropolis přináší druhé vydání!

Akce se uskuteční 20. 4. 2013 od 20:00 v pražském klubu Styx (Sokolovská 144, 186 00 Praha 8). Hrát pro Vás budou 4 DJs, které můžete znát z mnoha elektronických akcí. Za Dark Metropolis se klasicky představí DJ Abbé a DJ [R.A.D.]. Hostujícím DJem je DJ Razielus z klubu Popocafepetl, ve kterém dělal již nespočet party. Dále pak přibyl ruský DJ Spot, který je zároveň šéfredaktorem nezávislého undergroundového časopisu Jiné Teritorium.

Od otevření až do ranních hodin Vás čeká opravdová hudební smršť, obsažená ve stylech, které zazní -EBM/Electro/Synthpop/Noise/Industrial/Dark.
Atmosféru dotvoří stylová videoprojekce!

Vstup: 50,-

Těšíme se na Vás!

RRADEK10
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BEOWULF_CZ --- 0:00:14 25.3.2013
Skoooda.
RRADEK10 --- 14:27:44 24.3.2013
Bohužel se musíme omluvit všem, kteří se těšili na vystoupení kapely Beamship. Kvůli několika technickým problém kapela na této akci hrát nebude. Je to velmi smutná zpráva, avšak již je v jednání náhradní datum vystoupení. Abychom ovšem nebyli jen negativní, dobrou zprávou je, že na akci vystoupí ruský DJ Spot, který je zároveň šéfredaktorem časopisu Jiné Teritorium. Dále se snižuje vstupné na 50 Kč. Doufáme, že na nás po této odchylce od původního plánu nezanevřete a na akci i přes to dorazíte!
PHONETIX_ROB --- 10:49:35 12.2.2013
Přijdu si hlavně poslechnout BEAMSHIP.