Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/events/162998137178085/

Filmový festival o skutečném životě, o dobrodružství, divoké přírodě, extrémních zážitcích i sportech.

Zastávku putovního festivalu v Parašutistickém centru na Henčově, jehož spolupořadatelem je National Geographic Česko, odstartuje možnost vyzkoušet si, pod vedením zkušených instruktorů, poměrně mladou sportovní disciplínu - snowkitting. Od 14 hodin tak budou moci zájemci z řad diváků zakusit na vlastní kůži krásu spojení tažného draka a lyží, či snowboardu (lyže s sebou!).

Po formálním zahájení (15:30 – 16:00) bude následovat debata s Janem Škrabálkem - paraglidistou a dobrodruhem, známým též jako „běhající letec“.

Filmová část programu odstartuje v 17 hodin. Z osmi promítaných snímků, které na ploše zhruba čtyř hodin představí netradiční pohled na horolezectví, paragliding nebo freestyle bmx, můžeme namátkou vybrat „Zabijáckou krásu“ R. Hatiara. Snímek, v němž se Juraj Kleja a Dalibor Carbol, dva ostřílení paraglidisté, pokusí doletět do základního tábora druhé nejvyšší hory světa, K 2.

Komponovaný večer zakončí reprodukovaná hudba zejména zaměřená na fenomén třicátých a čtyřicátých let – swing. Akce proběhne ve vyhřívaných krytých prostorách s možností zakoupení občerstvení. Doprava na festival bude zajištěna z Jihlavy, a to z dolní části Masarykova náměstí (stanoviště u čajovny) a taktéž z vlakového nádraží. Svoz ve směru Henčov v 14 hodin a nazpět do Jihlavy v 22:00.

Parašutistické centrum Profitandem-Jihlava Henčov

NANU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.