Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


Neuvěřitelně aktivní, lenivé nedělní odpoledne s žonglováním všeho druhu!

Srdečně zveme Všechny milovníky žonglování, točení a manipulací na žonglérské nedělní dostaveníčko. V rámci tohoto volného tréninkového odpoledne tak mají všichni nadšenci možnost si po nedělním obědě v klidu a v teple „potrénit" a zároveň sdílet nadšení a triky s ostatními.
Již tuto neděli bude tak OUROBOROS SPACE otevřen od 16 do 19 hodin ve dvoře v Charkovské ulici 25 (Praha 10 - Vršovice). K dispozici budou jak dva sály, reprodukovaná hudba ale rovněž tak rozmanitý výběr erárních hraček a vybavení (míčky, kuželky, poi, tyče,hula-hoops, vějíře, etc.), jež bude možnost na místě zapůjčiti všemi, kdo mají chuť vyzkoušet si něco nového.
Vstupné: 50 kč
Teplé přezutí a dobrá nálada ssebou.
Ps.: Vzhledem k dočasné absenci funkčního zvonku je Všem návštěvníkům doporučeno přijit včas, či případně prozvonit 608889570 a vyčkat příchodu vrátné. Děkujeme za pochopení.Těšíme se na vás!


Sunday Lazy Juggling Afternoon for all jugglers living in or passing through Praha. At Ouroboros Space in Praha-Vršovice on Charkovska street nr. 25. Two reasonably big rooms with celling high enough for poi, staff, 3 clubs, hula-hoop, fans. We do have lots of spare toys for you to borrow and try! Even though the rooms are heated bring some trainers or very warm socks as the floor is colder:)
Entrance fee is 50,-
Address: Charkovska 25, Praha – Vršovice, Sunday 16/00-1900. There is no bell yet so ring the number 608889570 and wait for our butler to open the door for you:)

_T_
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DIGITALIS --- 17:53:22 10.2.2013
Pro veliký zájem je akce prodloužena do 21hod...
;-)))