Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Hoop, hoop, hoop!!!

Srdečně zvu Všechny nadšence i nadšenkyně  kruhové kontaktní tyče k prvnímu oficiálnímu hoop workshopu v novém žonglérském prostoru OROBOROS v Charkovské ulici čp. 25 (P10, Vršovice). Workshop se koná toto pondělí od 17 hodin. Začneme pozvolna rozcvičkou, pokračovat budeme zhruba dvouhodinovou výukou a poslední hodina kurzu je vyhrazena pro „samostudium“ a konzultace. Na úvodní hodině bude hlavním tématem klasický hooping, tedy basic body spin a jeho variace, v případě zájmu se lze individuálně věnovat také pokročilým technikám (izolace, manipulace, poihooping, antipody, etc.). 
Hodina bude vedena zkušenou lektorkou, jež se sama hoopingu intenzivně věnuje čtvrtým rokem a své zkušenosti získávala jak na workshopech hoopu jak v ČR tak především v zahraničí. Zároveň má již značné lektorské zkušenosti jak z řady workshopů tak z výuky kurzu fireshow technik v pražském Cirqueonu.
Vstupné: 150 kč
Teplé přezutí (případně i oblečení na převlečení), a hlavně dobrá nálada s nadšením pro věc s sebou! Vlastní hoop výhodou.
Ps.: Vzhledem k absenci funkčního zvonku je Všem návštěvníkům doporučeno přijit včas, či případně prozvonit 608 889 570 a vyčkat příchodu vrátné. Děkujeme za pochopení.
Těším se na Vás!

DIGITALIS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DIGITALIS --- 16:21:59 29.1.2013
R0C3S3K: tos mel dorazit.....byl a dokonce i hoopil....
cimzto vsem zucastnenym dekuji, bylo to fajn a mile....tento ctvrtek to jeste probehne neofiko....a dalsi eventy ocekavejte zahy...
hoopu zdar....
R0C3S3K --- 17:42:22 28.1.2013
fakt? jsem na nej zvedavej
DIGITALIS --- 16:59:11 28.1.2013
_T_: fakt? Sem na Te zvedava....