Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.tolkiencon.cz/

Již 11. ročník TolkienConu, setkání fanoušků a oslava díla J.R.R. Tolkiena. Můžete si poslechnout přednášky a semináře na nejrůznější témata, navštívi

11. ročník TolkienConu se odehraje 18. až 20. ledna 2013 jako již tradičně v pražské ZŠ Grafická v Praze na Smíchově.
Program obsahuje přednášky a semináře, ryze tolkienistické, ale také historické i na další témata, občas už zcela překračující hranice Tolkienova díla, ačkoliv oslí můstky se nevylučují. Dále několik pěveckých a hudebních vystoupení, koncert Hlasů s harfami, koncert německé skupiny FAUNS, divadlo a též křest a povídání o českém překladu Tolkienovy knížky Legenda o Sigurdovi a Gudrún. Letos samozřejmě probereme i zfilmovaného Hobita.

Zájemci si mohou prohlédnout elfí koutek, zatančit irsko-skotské tance a noc strávit zpěvem u kytar a fléten nebo hraním deskovek. Ale mnozí fanoušci jedou na con bez ohledu na program, čistě se záměrem pobavit se s přáteli a známými, případně poznat nové zajímavé lidi a prostě strávit příjemný víkend.
Ze zahraničí kromě FAUNS a slovenských přátel dorazí i jeden přednášející z Polska a jeden z bývalých předsedů britské The Tolkien Society, Alex Lewis, autor desítek článků a též knih o díle JRRT, ale také muzikant a autor písničkových cyklů ze Středozemě.

LADISLAV
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZURG --- 16:52:25 23.1.2013
Nějaké fotky, kdo by se chtěl podívat :-)

http://zurg.rajce.idnes.cz/2013_01_18_to_20_TolkienCon_2013/
MICHAEL --- 21:06:43 20.1.2013
Příští rok sem akci musíme hodit dřív!
Jinak to bylo opět skvělé... :)