Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Slavonice Kawárna 15.2.2013

Tenhle večer se bude křtít deska Psychotic Despair " Words Of Empty Spaces " se Štefym (ex-Jig-Ai, Brutally deceased) na jednom z posledních koncertů s touhle sebrankou. Dá se říct, že i proběhne potvrzení Slavonicko-Pražského přátelství, které už se s námi táhne pár let a několik desítek koncertů na Kawárně budiž tomu důkazem.Bude se i navazovat na koncert Napalm Death ve Slavonicích minulej rok což byl pro místní nezapometulnej zážitek :)
Party bude nabitá celkem zajímavou atmosférou a myslím si, že to k ránu bude i vidět..Worship kámo.
Proč tady zmiňuju ND? Za prvé to bez těch x-koncertů co se tu událi pod hlavičkou MMZ ať už za podpory L´ Inphantile Collective, Antistar prod. atd. by to určitě možný nebylo, a za druhé tu bude podobná sestava (samozřejmě bez Napalm Death a Hypnos) .
K Brutally Deceased, BUT, March Of The Hordes se přidá klasika českýho undergroundovýho loje Ingrowing a oživení Psychotic Despair s novým zpěvákem, kteří tu budou křtít novou desku.

PSYCHOTIC DESPAIR
Klasika mezi českejma kapelama.Grindcore momentálně značně načichlej americkým metalem (tak to aspoň vidím já)
Novej materiál rve koulema po Pražsku vole. Novej vokál jejich hudbě dodal novou sílu a nápady co se u nás zas tak neslyší a pokud se jim povede najít obstojná náhrada za tlučmistra Štefyho tak se máme na co těšit!
Křest desky a smrt.

Doporučení : Rotten Sound

http://bandzone.cz/psychoticdespair

INGROWING
Budwajz čím dál více spálenej napalmem. Drtikol po jižansku.Tuhle kapelu představovat je nošením mučidel do muzea tortury.
Našlapanej novej materiál v sobě nese všechny atributy co moderní grindcore uznává a vyžaduje.
Více melodií a crustových pasáží sešitý sipačkama Mr. Jürgeneratora trhaj hlavy i s páteří.

Doporučení : Napalm Death

http://bandzone.cz/ingrowing

BRUTALLY DECEASED
Death metal švédskejch kvalit. Kapela co zničeho nic rozvířila stojaté vody českého death metalu svým svojským přístupem a zdařilým vykrádáním staré švédské školy.HM-2 puštěnej pořádně dopravo a brutální vokál Žlababy je vražedná kombinace.Chystanej split s Interment naznačuje, že se ještě budou dít věci! Döds metall måste styra!!

Doporučení : Dismember

http://bandzone.cz/brutallydeceased

БУТ
Jižní Čechy Hardcore vole.Grind/hardcore starý školy.
To co jsem napsal o BD platí o БУТ dvojnásobně.Zbyňa (ex-Ingowing) dali společně s Honzou (Uprise) na chvílu vale rybaření a začli v jedný zapadlý zkušebně skládat materiál pro tuhle sebranku pojmenovanou po ruským zločinci a od roku 2009 drtí svoje pojetí extrémní žánru.Skvěle pojatá kombinace grindcorových sipaček, melodických vyhrávek a hardcorovýho zpěvu s občasnejma NYHC sborama dává za pravdu těm co je považují za velmi čestvou krev český extrémní scény.

http://bandzone.cz/but

Doporučení : Phobia

MARCH OF THE HORDES
Nahuštěná kombinace švédskýho death metalu, crustovejch výjezdů, šlapavých bicích a chrapláku Mr.Määlëë. Po roce koncert na domácí půdě.
V přípravě je vydání hned dvou split 7´´ EP co vyjdou začátkem 2013 na Phobia records.
Korv, öl, hatar jävel!

http://marchofthehordes.blogspot.cz/

Doporučení : Tormented

LYNCH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.