Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/246061635524180/

Pure sound of techno night in Prague.

S příchodem nového roku je nám největším potěšením Vás pozvat na unikátní klubovou Techno noc. Uskuteční se pod hlavičkou vydavatelství a bookingu BCR a Pražského klubu Yes. druhý pátek roku 2013.

Rok 2012 započal ve velkém skvělý trend návštěv Prahy od těch nezajímavějších umělců, kteří zde předvedli špíčkové výstupy plné moderního současného světového zvuku. A tohoto trendu se rádi budeme držet.

Přinášíme Vám rovnou tři! zahraniční vystupující!

Jeden z v současnosti nejzářivějších objevů a zárověn nejžádanějších djs na německé Techno scéně. Resident legendárního Tresoru a vystupující na nejzásadnějších akcí jako Nature One. Poprvé v České republice :

Berlínský dj a producent Krenzlin.


Jako další vystoupí unikátní vystupující a dnes už téměř legenda scény temného industriálního techno soundu. Stojící například za soundem Garyho Becka s podporou nejzásadnějších jmen jako Adam Beyer, Richie Hawtin, Speedy J, Chris Liebing aj. Kvalifikovaný zvukový sound a mastering inženýr.

Z Velké Británie přicestuje Joseph McGeechan aka iFormat Live


Velkou trojku zahraničních vystupujících uzavře na první pohled možná něžná kráska od dj pultu, ale zdání klame. Od této djky, producentky a zároveň manažerky BCR label a bookingu, se připravte se na plnou palbu energie současné Berlínské techno music. Poprvé v ČR a doufejme, že rozhodně ne naposledy.

: Monya!

Vystupující doplní Český Techno otec z KneeDeep bookingu a naprostý klasik a profesionál za pultem odvádějící už mnoho let špičkovou praci : AGENT

A můžete také počítat s českými mladými puškami.

Makarov (aka TheKeeper) & Steen
Destroyer Live!
a
Flyplender


Vstupné je stanoveno na lidových 100kč.

DESTROYER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.