Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.bazina-klub.cz

Multižánrový večírek v Bažině...

Klikni pro zvětšení...
Dne 18.1. 2013 vás zveme na hudební večírek do prostoru Bažina! Klub Bažina nabízí opravdový underground se vším všudy a právě zde se uskuteční další Drumatic DJ Session, kde se během večera vystřídají zdánlivě neslučitelné škatulky jako drum'n'bass, breakbeat, minimal, nu:jazz, downtempo a house...

Prvím pánem bude DJ MyClick.
Od roku 1993 se pohybuje za mix pultem. Jeho krevní skupinou je house ve všech jeho fúzích. Od začátku roku 2004 do února roku 2008 dvakrát týdně vysílal na internetovém Radiu Akropolis, od začátku roku 2010 moderuje šestihodinovku Fluffy Clouds na Radiu 1. Je šéfredaktorem techno.cz a zároveň píše rozsáhlé reporty z navštívených akcí a připravuje pro tento web novinky ze světa taneční hudby.
http://soundcloud.com/myclick

Druhým v pořadí je DJ Phlegmatic.
DJ Phlegmatic je multižánrový DJ působící zejména v Praze a okolí. DJingu se věnuje zhruba od roku 2001. Za dobu svého působení navštívil velké množství klubů po ČR, zejména v Praze. Několik zářezů je i ze zahraničí, např. vystoupení na největším evropském hiphopovém festivalu Splash! V roce 2010 byl také officiálním DJem pro ČR celosvětové hiphop soutěže End of the Weak.
http://www.djphlegmatic.com

Jako třetí je DJka Babe LN.
Jedna z prvních žen v Čechách, které učarovaly gramofony. V současnosti v povědomí převážně jako DnB DJka, jejíž sety jsou citlivou syntézou různých stylů. Začínala kolem roku 1993 behem studia na AVU, nejprve na školních parties a jako chilloutová DJka. Po okouzlení pomalejšími beaty a produkcí labelu Ninja Tunes, Mo Wax ci Shadow records postupně přechází k breakbeatu a (s odbočkou k rovným beatům) k DnB.
Rezidence v klubech Roxy, Punto Azul, Xt3, Palác Akropolis (většinou od jejich vzniků). Kromě vystoupení v klubech a na festivalech v Čechách (např. Jelení příkop, Open Air Field, Cosmic Trip, Freestyle masive, Creamfields, Love planet, Urban Rapublic, Mighty sounds a další). Babe LN můžete slyšet na Radiu 1, kde má vysílání ve středu a pátek mezi 12 - 15hodinou.
http://www.myspace.com/djbabeln

Čtvrtým je Sirius - mood.
DJ Sirius - Mood je jednočlenný projekt, který tvoří Josef P. Od roku 2001 hraje drum´n´bass, breakbeat nebo minimal. V hudební produkci objevuje nové věci s atmosferickými prvky. Jeho oblíbenci jsou například: Seba, Lotek, LTJ Bukem, Duo Infernale nebo Kyoto Jazz Massive.
http://mixcloud.com/josefsirius

A na závěr zahraje DJka Ja-Ne.
Začala hrát v r. 1997 po boku dj Touchwooda. Stala se rezidentkou klubu Punto Azul kde měla "DnB Heavy Industries" a v klubu XT3 "Turntable Lounge", který uváděl špičku DnB scény. Zahrála v mnoha českych klubech a na freeparties. Doprovázela mnoho zahraničních DnB DJs (PANACEA, FRESH, GROOVERIDER, DIGITAL, MASHEEN, VECTOR BURN, DIAL8, VLAD+DUSHKA, BANBAN, B-COMPLEX, CAMO & KROOKED atd.). Reprezentovala český DnB i v zahraničí (Berlin, Hamburg, Rostock, Londyn, Slovensko, Polsko, Rakousko). Zaměřuje se na rychlé tracky s hutnými basovými linkami. Ráda vystupuje ve společných setech z více gramofonů s dalsimi DJs. Od r. 2012 provozuje galerii Music bar ABSTRAKT.
http://www.idj.cz/ja-ne/

Začátek: 21.00 hod.
Vstup: 70 Kč


Klub Bažina
U Klubu 63/2
Praha 12, Komořany


Bus 139, 165 -> zast. Komořany
Vlak -> Praha, zast. Komořany (a potom vzhůru:)


Vlaky z Prahy Hlavního nádraží do Prahy- Komořan:
17:48-18:12
18:36-18:59
19:40-20:06
21:12-21:34
Poslední vlak na Hlavák jede ve 23:29 a první 4:56Fuckbook
www.bazina-klub.cz
[ Bažina-klub na konci světa]

KLUB_BAZINA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SIRIUS01 --- 20:53:22 2.1.2013
Podcast for 18.1.2013 - http://leteckaposta.cz/958519857