Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/343773322386322/

Na listopadové !Grounded budeme pokračovat v nastoleném trendu a opět Vám přivezeme exkluzivní hosty, německé duo NEONLIGHT!

Na listopadové !Grounded budeme pokračovat v nastoleném trendu a opět Vám přivezeme exkluzivní hosty, tentokrát se můžete těšit na německé producentské/DJské duo NEONLIGHT (https://www.facebook.com/neonlightbassmusic).
Support již tradičně zajistí DcG crew DJs.

\\\\\
Bio
/////

NEONLIGHT (GER/Lifted Music)

Německé producentské a DJské duo z Lipska, Tobias Jakubczyk (NIZE5IVE) a Jakob Thomser (PITCH’n’SULPHUR), se sjednotilo ve společný projekt začátkem roku 2009 po několikaleté předchozí spolupráci. Oba se znají již od dětství, neboť jejich otcové hráli společně v kapele, takže o hudební zázemí měli postaráno. Koncem devadesátých let se oba začali orientovat na drum and bass, kdy poprvé začali zkoušet vlastní produkci a především začali společně hrát jako DJské duo. A jelikož ohlasy jak na jejich DJ sety, tak na jejich společnou produkci byly vesměs pozitivní, tak se rozhodli pokračovat touto cestou. Možná právě díky tomu, že jsou oba co do osobnosti velmi odlišní, jejich spolupráce funguje na výbornou. Svůj první společný release jako NEONLIGHT vydali u domácího labelu Trust In Music, následovali releasy na labelech jako Bad Taste, Close 2 Death nebo Eat Brain, zároveň zremixovali tracky od Optiva, Jadea či Cause 4 Concern a spolupracovali s dalšími producenty, namátkou jmenujme tragicky zesnulého krajana Hedje, rakouskou vycházející hvězdu současné dnb scény Mefjuse či německou producentku Miss Redflower. Začátkem letošního roku se upsali exkluzivně britskému labelu zaměřenému na tvrdší drum and bass, Lifted Music, o který se stará Chris Renegade a do jehož stáje mimojiné patří i legendy typu Spor či Apex (ex Unknown Error). V současnosti pracují na svém debutovém EP a ještě předtím se prý můžeme těšit na singl u sesterského labelu Breed 12 Inches (ve spolupráci s ruským producentem, který si říká Receptor). Tento dosud nevydaný a stejně tak svůj dosavadní materiál nám přijedou představit osobně již 30.listopadu!

SOUTĚŽ:
3 volňásky pro ty, kdo nejrychleji odpoví na následující otázku. Čí nohy (včetně korektního přiřazení) byly na posledním plakátu říjnového !G

Odpovědi odesílejte na email soutez@dcground.net

LINEUP:
coming soon

VSTUP: 50,- (do 22h) / 80,-

WRM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.