Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/422535044468821/

Křest knihy Město=Médium o vztahu světla a města, o jeho svobodném užívaní k zabydlení veřejného prostoru + koncert DMX Krew a dalších.

Město=Médium
Release party
-----------------------
DMX Krew (UK)
Black Red Djs (DE) - Magnetic, Porkfour, Usunov
SPAM
Lunchmeat
Kolouch a 1a2v1
Layup

Chill out:
David Vrbík a Ondřej Sifon Anděra
JTNB & Initi
Dj Nerz


30.11.2012
Roxy, Dlouhá 33, Praha


Předprodej 120,- Ticketstream, na místě 190,-

Nový knižní projekt Bigg Boss, VŠUP a BU2R již brzy na pultech vašeho knihkupectví!
Další očekávaný projekt vydavatelství Bigg Boss se nezadržitelně blíží. Po loňském úspěchu knihy KMENY, která mapovala soudobé městské subkultury, a která vznikla v rámci městkých projektů BU2R, se rozhodli tyto dva projekty opět spojit, a společně s VŠUP umožnit vznik dalšího neméně zajímavého knižního titulu nazvaného Město = Médium.
Město=Médium je kniha o vztahu světla a města, o jeho svobodném užívaní k zabydlení veřejného prostoru. Vedle fenoménu městských neonů sleduje příběh světla v umění od začátku 20. století až po současnost. V knize se tak setkávají Zdeněk Pešánek, Stanislav Zippe, Václav Cigler s Magdalenou Jetelovou, Krištofem Kinterou i nejmladší generací tvůrců, která se vedle klasických forem často pohybuje na hranici guerilly i uměleckého aktivismu.

Autory knihy jsou Vladimir 518, Jan Matoušek a Markéta Vinglerová. Velká obrazová část, která je rozvrstvená do 400 stran publikace, je doplněna texty Miroslava Petříčka, Tomáše Pospiszyla, Jiřího Zemánka, Kláry Žaludové a mnoha dalších.

Knížka vychází 30. 11. 2012, kdy také proběhne její křest v pražském klubu Roxy. Večer bude koncipovaný jako multimediální show, kde se představí řada umělců prezentovaných v knize Město = Médium, vystoupí audiovizuální projekt SPAM, legendární londýnský DMX Krew, němečtí Black Red DJs, a další řada českých projektů. Předprodej na křest probíhá exkluzivně v síti Ticketstream www.ticketstream.cz.

Více info naleznete na:
www.biggboss.cz
www.vsup.cz
www.bu2r.cz

LAYUP
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.