Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://s-o-s.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=945:fun-house-2012-25122012-sternberk-c

Rok se sešel s rokem, opět se blíží doba vánočních svátků a s ní i další v pořadí již druhý díl party s názvem FUN HOUSE 2012.

 

 

 

 

 

 

 

 


Jelikož minulý ročník proběhl ve skvělé atmosféře za účasti velkého počtu lidí, budou se letos pořadatelé snažit nejen na loňskou party navázat, ale dokonce ji svou kvalitou posunout výše.

Letos Club 77 nevsadil pouze na osvědčené domácí DJské tváře, ale také na headlinera z Ostravy, kterého si mnozí z vás jistě dobře pamatují např. z jeho vystoupení na S-o-S Free Festu 2011; DJe, který je v ostravském Fabriku jako doma a který dokáže svými dynamickými tech-house sety roztancovat snad úplně každého. Nebudeme vás déle napínat a prozradíme vám, že naše pozvání přijal DANNY BRIGHT.

To ovšem ještě není vše! Poprvé v historii Clubu 77 budou v provozu 2 hudební stage s vlastními bary!!!

Aby nebylo překvapením hned tak konec, prozradíme vám také to, že druhá stage se ponese ve znamení tzv. Silent Disca. A co že to vlastně Silent Disco je? Silent Disco spočívá v tom, že každý příchozí získá u vstupu na Silent Disco stage bezdrátová sluchátka, na kterých jsou nastaveny dva hudební kanály. Posluchač si tedy může zvolit, jakou hudbu chce zrovna poslouchat. A teď to nejlepší, hudba hraje pouze ve sluchátkách! Když tedy například zatoužíte po rozhovoru se slečnou u baru, sluchátka jednoduše sundáte a kolem vás se rozhostí ticho. Slečna vás slyší lépe a vy zase lépe slečnu a její hlas… No a v rámci vašeho rozhovoru můžete sledovat ostatní okolo sebe, kterak se sluchátky na uších tančí „do ticha“.
Tak co na to říkáte ???

Silent Disco

Jak už jsme vám v úvodu prozradili, headlinerem FUN HOUSE 2012 je ostravský DANNY BRIGHT. Dannyho jste na plakátech mohli vidět s takovými jmény, jako Chris Liebing(DE), Rank 1(NL), Kayu&Albert(DE), Stoneface&Terminal(DE), Ronski Speed(DE), Mario Ranieri(AT), Tomy DeClerque(SI), Robert Burian(SK), Michael Burian, Lucca, Laydee Jane, Jerry & Orbith, Kaisersoze, Martin Gredner, Michael C aj.

A jelikož se pořadatelé snažili akci udělat skutečně zajímavou a nejednotvárnou, okořenili lineup hlavní stage pečlivě vybranými a osvědčenými známými jmény z řad domácích DJ´s.

FUN HOUSE 2012 DJ´s

MARAFAKA & YARIKURI rozjedou svůj set v rytmech funky, deepy a jazzy house music. NIKA, rezidentka klubu, známá již po celé ČR, jejíž poslední demo nesoucí název Autumn Mix 2012 (které mimochodem sklízí velký ohlas hlavně na Slovensku) velmi elegantně přešlo z tech-house music do příjemného techna, určitě nezůstane headlinerovi akce nic dlužna. KUBE s jeho progresivně laděnými a precizně namíchanými sety, které dokážou navodit tu správnou klubovou atmosféru, vás rovněž nenechá v klidu. GULLY, v jehož podání dark progressive vyzní skutečně euforicky temně, určitě také nezklame.

FUN HOUSE chce dát prostor i méně známým, avšak kvalitou mixu naprosto srovnatelným, DJ´s. Letošní rok byla divoká karta udělena DJi, který si říká BOBTAPE. BobTape má své začátky za mixem v roce 2009 úzce spjaty se vznikem pořadu Tape Jam na Rádiu Kolej a pod stejným názvem pořádá na kolejích ostravské VŠB také pravidelnou klubovou noc. Svůj hudební styl postupem času formuje na pomezí minimal techna, deep a progressive house. Mezi jeho oblíbence patří domácí Ladida a Sven Väth.


---

Stále ještě váháte? V tom případě pro vás máme ještě jedno eso v rukávu, a sice to, že vstup na
FUN HOUSE 2012 je ZDARMA.
---

Věříme, že vás pozvánka na sváteční party FUN HOUSE 2012 zaujala natolik, že se s vámi sejdeme poslední úterý tohoto roku v prostorách šternberského Clubu 77.

---

Partnerem akce je občanské sdružení Sound of Šternberk.

---

GULLY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.