Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.czechfsc.cz

Zážitkový workshop "Šetrné dřevo" je zdarma, pouze je třeba se předem přihlásit, buď telefonicky (+420 545 211 383), nebo emailem (workshop@czechfsc.c

FSC ČR srdečně zve všechny zájemce o šetrný životní styl
na zážitkový workshop "Šetrné dřevo", který proběhne 21.11.2012
od 17:00 v ZOO Jihlava, v centru PodpoVRCH, Březinovy sady 4372/10.

Zážitkový workshop, organizovaný v rámci projektu „Není les jako les - odpovědná spotřeba výrobků ze dřeva“, je určen všem zájemcům o šetrný životní styl, kteří chtějí využívat dřevo či papír jako materiál, ať už při stavbě svého domu, v kanceláři nebo v každodenním životě a zároveň tak šetřit lesy. V neposlední řadě bude workshop také místem setkávání, vzájemného obohacení a nových příležitostí.

Účast na workshopech je zdarma, pouze je třeba se předem přihlásit, buď telefonicky (+420 545 211 383), nebo emailem (workshop@czechfsc.cz). Kromě nových poznatků, zkušeností a setkání čeká na účastníky také drobný dárek z šetrného dřeva, tištěné podklady a občerstvení. Na podzimní a jarní workshopy navazují terénní exkurze s lesnickým expertem, které proběhnou v FSC certifikovaných lesích na území ČR. Tyto projekty jsou spolufinancovány z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Každý účastník obdrží osvědčení o účasti. Informace o projektu a dalších místech realizace workshopu najdete na našich stránkách www.czechfsc.cz v sekci vzdělávání - workshop Šetrné dřevo.

Národní kancelář FSC ČR již více než deset let prosazuje environmentálně vhodné, sociálně přínosné, ekonomicky životaschopné lesní hospodaření v České republice. Tím napomáhá chránit ohrožené a devastované lesy a jejich obyvatele. Jedním z cílů FSC ČR je také informování a vzdělávání o odpovědné spotřebě a možnostech podpoření šetrného a přírodě blízkého hospodaření v lesích."

EMOGORE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.