Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


http://peppa.biz/charity-dance-cross-2012-11-15/

Benefice pro obyvatele Kingstonu (JA) postižené ničivým hurikánem Sandy. Reggae, dancehall, spousta selektorů, vstup zdarma - příspěvek dobrovolný.

Když praotec všech lamačů srdcí, jamajský zpěvák Jackie Edwards, napsal song „Sexy Sandy“ mohl jen těžko tušit, jakou podobu na sebe Sandy vezme.
Bohužel hurikán pojmenovaný právě „Sandy“ nebyl taková sranda jako úvodní věta výše. Jak ze zpráv víte, na východním pobřeží USA ztropil nevyčíslitelné škody a mnoho lidí přišlo o život. Ovšem než se tento hurikán dostal na titulky deníků a do hlavních vysílacích časů, zdevastoval značnou část Velkých Antil – Kubu, Haiti, Dominikánskou republiku a Jamajku. Rádi bychom nějak pomohli všem, ale naše možnosti jsou bohužel omezeny. Proto jsme se rozhodli podpořit přímo několik jednotlivců v Kingstonu na jížním pobřeží Jamajky, které bylo jako první zasaženo ničivými záplavami. Známe je osobně a víme tedy, nakolik je tato přírodní katastrofa postihla.
Ve čtvrtek 15. 11. 2012 proto pořádáme v dolním patře klubu Cross benefiční akci, kde chceme vybrat peníze, které pak pošleme přímo postiženým a alespoň tak je podpoříme v rekonstrukci zníčených domovů a vybavení. Kromě pořádajících Forward March Posse se akce ještě zúčastní další zástupci pražské reggae scény: účast zatím potvrdili Selector Boldrik, Fat & Dread Stereo, Peeni Walli Crew a Admirál Kolíbal. Doražte v hojném počtu a jelikož bude vstup zdarma, přispívejte hojně do kasičky, která bude na místě připravena.
Hudba občas není jen zábava, ale může i pomoci. Podpořte ty, kteří teď vaší pomoc potřebují.

WYNDMYLL_238
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.