Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


KDYBYSTE NEKDO VIDEL TUHLE MOTORKU (UKRADLI/Y KAMARADOVI), RIDICE, PROSIM, CHYTTE POD KRKEM...NEBO VOLEJTE POLICE NEBO JOSEFA - 721309039
DIK MOC

TOHLE PSAL ASI PRED 10 DNY NA MOTORKARE
Josef:
Dneska jsem přišel do garáže a zjistil, že motorka je v tahu. Okolnosti krádeže- parkoval jsem tři a půl roku motorku na pronajatém garážovém stání v Praze na Proseku. Dneska sjem tam přijel asi po 14ti dnech zaparkovat auto a motorka nikde.

Kawasaki er-5
5A4885
VIN JKAER500AAA035935
rok výroby 1999
modrá metalíza
najeto necelých 60 000 km

Koknrétně se jednalo o ulici Terezínská, č.p.701. Motorka byla v pozdzemních garážích, kde je cca 50 garážových stání. Parkoval sjem jí tam 3 a 1/2 roku.
Zvláštní znaky- světle modré plexi givi, padací rámy- na pravé straně lehce odřený, stříkané sprejen, pancéřové brzdové hadice, zánovní brzdové destičky, noé ložisko v krku řízení. na levé straně odřené víko na motoru a lehce odřená nádrž, na pravé straně lehce ťuklá nádrž, lehce oidřený vífuk (všechno už z době koupě, nebo se to opovedlo klukům ušatým v servise. Gumy dunlop, asi dva roky staré, přimazávání řetězu scottoil (nebo tak nějak se to jmenuje), u zámečníka vyráběný držák kufru, prasklý plast za sedlem ( pod nosičem kufru), zadní uchycení zadního tlumiče lehce ohlé- to z doby. co mi prasknul řetěz). Jinak už mě nenapadá nic, čím by se motorka ličila od ostatních svého druhu.

COOLKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.