Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Primátorská debata a premiéra filmu JEDEME V TOM S

Debata nejen o bezbarierovosti Prahy,ale také o nedodržených slibech a dalších věcech.Debata je ve vaší režii:)

PŘEDVOLEBNÍ SLIBY V PRAXI
Po dvou letech od voleb v Praze je na čase se podívat, co všechno z předvolebních programů a slibů se v oblasti bezbariérových úprav daří naplnit.
Do debaty jsme pozvali pana primátora BOHUSLAVA SVOBODU z ODS, jeho náměstka TOMÁŠE HUDEČKA z TOP 09, bývalého Radního pro dopravu z ČSSD KARLA BŘEZINU a PETRU KOLÍNSKOU ze SZ. Všichni se dopravě v Praze nějaký čas věnují a tak nám budou schopni vysvětlit, proč se tempo zpřístupňování veřejné dopravy zpomaluje namísto, aby byly naplňovány předvolební i povolební vize o veřejné dopravě bez bariér do 4,8 případně 10 let.
Ostatně podívejte se na záznam debaty z roku 2010, na které vystoupili tehdejší kandidáti na primátora v čele se ZDEŇKEM TŮMOU a JIŘÍM DIENSTBIEREM:
http://www.youtube.com/watch?v=U_b20LUOxuc&list=UULd4TEMnrlk2CNX3CCn2B5Q&index=12&feature=plcp
Zajímavé také bude shrnutí reakcí zastupitelů na nabídku vyzkoušet si bariéry ve veřejné dopravě na vlastní kůži. V těchto dnech vyráží do ulic Prahy první z nich.

Premiéra filmu JEDEME V TOM S VÁMI:
před samotnou PRIMÁTORSKOU DEBATOU nás čeká premiéra velice živé 20ti minutové dokumentární reportáže z veřejné dopravy v Praze, do které se od června do září vypravilo ze svých domovů na vozíku celkem 20 osobností byznysu a médií. Mezi nimi například Lucie Výborná, Tomáš Sedláček, Jindřich Šídlo, ale i ředitelé firem jako Metrostav, Raiffeisenbank, Mall.cz, LEO Express a dalších.
VSTUP NA AKCI VOLNÝ A BEZBARIÉROVÝ!

POLIS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.