Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://fireshow.cz/

workshop točení s poi, řetězyTento workshop volně navazuje na workshopy Základy poi, který jsme pro Vás pořádali koncem léta ve Stromovce. Jeho obsahem bude rozvíjení základních technik točení, přechodové triky, vysvětlovat budeme práci s tělem a jeho postavení při točení a v neposlední řadě Vás budeme učit pokročilejší triky. Starat se o Vás budou dva lektoři Tuleň a Tomáš. Více o nich se dozvíte na konci tohoto článku. Díky dvěma lektorům se můžeme v klidu věnovat náplni našeho workshopu a zároveň se postarat o
nováčky, kteří mají zájem se naučit točit s poikama.

Kdy: 24.11.2012
Od kolika: od 16:00 do 20:00
Cena: 200 při platbě předem 250 na místě
Kde: TJ Salvoj Holešovice

adresa tělocvičny:
U Průhonu 52
170 00 Praha 7

http://www.slavojholesovice.cz/

Na všechny workshopy budeme nosit půjčovnu žonglérského vybavení. Takže můžou přijít úplní začátečníci, kteří nemají své vybavení. Na místě jim ho půjčíme a rádi poradíme, jaké vybavení si do začátku pořídit.

Pokud si chcete workshop zaplatit dopředu, tak můžete poslat peníze na účet 670100-2201698141/6210 Do zprávy pro příjemce napište toto:
POI – Vaše jméno
Za jméno připište Váš email nebo telefon. Jakmile platba přijde na účet, budeme Vás kontaktovat na mail nebo telefon.

Tomáš

Tomáš není klasický žonglér, ale specializuje se výhradně na techniky poi. V točení s poi se věnuje hlavně tech spinningu, 3D točení a kontakt poi. Jako lektor i poikař dbá na čisté a precizní provádění technik. Jeho workshop na flowers a antispiny jste měli možnost vidět na akci Weird highs juggling edition v Klubovně.

Tuleň

Žonglováním obecně se zabývá deset let. Rukama mu prošly v podstatě veškeré žonglérské hračky, ale nejvíce si oblíbil točení s poi, kontaktní žonglování a klasické žonglérské techniky s míčky , kuželkami a passing. Jeho aktivitu, workshopy a akce, které pořádá můžete sledovat na webu fireshow.cz, o který se stará.

TULEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TULEN --- 11:32:29 23.11.2012
Na místě budou k dispozici poiky na půjčení.
Mapa kde přesně tělocvičnu najdte - http://www.mapy.cz/s/5J62
Deset minut před začátkem budeme stát před vchodem do tělocvičny, takže by jste nás neměli minout. Kdyby jste bloudili volejte - 774 90 50 77 navedeme Vás na správnou cestu.
Tělocvična je prostorná, takže pokud by jste měli zájem si přijít jen zatrénovat nezávisle na workshopu, tak neváhejte a doražte;]