Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/106659522829344/?ref=ts&fref=ts

Mladičká zpěvačka Selah Sue přijede českým fanouškům vzít dech do pražského Roxy už 11. prosince. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro. Sela

Mladičká zpěvačka Selah Sue přijede českým fanouškům vzít dech do pražského Roxy už 11. prosince. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.

Selah Sue, vlastním jménem Sanne Putseys, pochází z Belgie. Jako malá chtěla být baletkou a o kariéře hudebnice vůbec neuvažovala, až do té doby, než její tvorbu objevili producenti. Téměř okamžitě jí nabídlo spolupráci jedno z největších vydavatelství, Selah Sue s paličatostí sobě vlastní nabídku odmítla s tím, že chce tvořit vlastní písničky. A to se vyplatilo: její skladby, soulovky křížené s reggae a rapem, mají nevídaný úspěch. Skladba Raggamuffin pokořila hranici 10 milionů shlédnutí na kanálu YouTube jako nic; a co víc, tahle zpěvačka už má na krku spolupráci třeba i s hodně známým Cee Lo Green, americkým rapperem: jejich společná skladba se jmenuje Please.

"Selah Sue je neskutečně zajímavá umělkyně. Její přístup k hudbě je čistý: tvoří, co jí baví, nebojí se plout mezi žánry, takže je stále na co se těšit, co objevovat. Tato Belgičanka vyhrála i ocenění na prestižní soutěži European Border Breakers Awards. V tuhle chvíli zrovna jede turné v USA, a do Čech zavítá už podruhé - letos jsme ji mohli slyšet, jak válí na festivalu Rock for People," vyjádřil se k akci jeden ze zástupců promotérské agentury Fource Entertainment.

Cena vstupenek: 495.- Kč + poplatky.

www.fource.cz
www.selahsue.com
www.ticketpro.cz

***

Selah Sue, young singer and songwriter is coming to take the breath away from Czech fans to Prague club Roxy on December 11. Tickets available through Ticketpro network.

Selah Sue is a stage name of Sanne Putseys originally from Belgium. As a little girl she wanted to be a ballet dancer and she did not consider a music career at all – before producers found out about her materials. She was offered a contracted by one of the largest labels – however, Selah Sue declined the offer to let everybody know that she wants to make her own songs. And this paid off: her compositions, soul songs crossed with a bit of reggae and rap are a big success. Her song Raggamuffin rocketed the 10 millions views on YouTube channel. Not only that, the young singer has also coworked together with the famous Cee Lo Green, their mutual song is called Please.

“Selah Sue is an unusually interesting artist. Her approach to music is pure; she creates what she enjoys, and she isn’t afraid of crossing the borders of several genres at once, so there is always something to look out for. This Belgian lady won also the prestigious European Border Breakers Awards. Right now she’s on tour in USA. She’s coming to Czech Republic for the second time – this year you may have heard her rocking the festival Rock for People,” said one of the representatives of the promoting agency Fource Entertainment.

Ticket price: 495.- CZK + fees.

www.fource.cz
www.selahsue.com
www.ticketpro.cz

FOURCE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.