Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Swedish House Mafia @ O2 arena 29-11-2012!!!

http://www.facebook.com/events/418003038262200/?ref=ts&fref=ts

Swedish House Mafia - First and last time in Prague!

SWEDISH HOUSE MAFIA hrdě oznamují poslední světové turné One Last Tour -- a vystoupí i v Praze!!! Po týdnu teček objevujících se ve všech možných městech po světě, čítajících přes 20.000 umístění od letadel až po projekce; po týdnu, kdy se fanoušci na celém světě spojili a objevené tečky sdíleli na Twitteru, byla konečně data turné odhalena. One Last Tour pokryje celou zemi – bude to vůbec nejrozsáhlejší a nejextravagantnější turné začínající 16. listopadu v Dubaji. Kapela bude cestovat napříč kontinenty, poprvé navštíví také Indii, Rusko a Jihoafrickou Republiku.

Všechny vstupenky budou v prodeji od pátku, 28. září od poledne místního času. Vstupenky pro pražské vystoupení budou taktéž v prodeji od pátku, 28. září v síti Sazka Ticket - http://www.sazkaticket.cz/. V prodeji navíc bude i omezené množství levnějších vstupenek pro nejrychlejší nakupující. Pro další informace navštivte oficiální stránky pořadatele http://www.fource.cz/. Návštěvníci, kterým je méně, než 18 let, musí být v doprovodu dospělého.

One Last Tour bude velmi emocionálním turné, neboť při něm se kapela jednou pro vždy rozloučí s fanoušky po celém světě – fanoušky i kapelu čekají opravdu nevšední zážitky. Opravdu výjimečná a velkolepá rozlučková show pro ty, kteří přišli, pořádně zapařili, a milovali. [pozn. “We came, we raved, we loved” je věta, s níž Swedish House Mafia oznámila svůj konec].

Swedish House Mafia vystoupí v rámci svého One Last Tour i v České republice, v O2 areně v Praze, 29. listopadu 2012.

www.fource.cz
www.onelasttour.com
www.sazkaticket.cz
FAN-predprodej: http://presale.certechhq.com/shmprague/

Ceny vstupenek:

Nejrychlejsi nakupujici: 990.- Kč
Standardni cena: 1290.- Kč
VIP: 2990.- Kč
(+ bankovní a poštovní poplatky.) V prodeji na sazkaticket.cz od pátku 28.9.
**************************************************************

SWEDISH HOUSE MAFIA are proud to announce the final leg of their world tour. After a week of dots appearing around the Globe, over 20,000 sightings from planes to projections, fans joining in across the world and trending globally twice on Twitter, the dates have finally been revealed. Spanning the globe, One Last Tour, will be their most extensive and extravagant shows to date starting in Dubai on 16th November and will see the band travelling across continents, visiting India, Russia and South Africa for the first time.

Tickets for O2 arena, Prague will go on sale Friday 28 September from 12:00 at Sazka Ticket, http://www.sazkaticket.cz/. There is a limited amount of early bird tickets on sale. For more information, check out http://www.fource.cz/. Age restrictions: persons under 18 years of age must be accompanied by an adult.

One Last Tour will be highly emotional as the band bid a farewell to their fans across the world and promises to create unrivalled memories for fans and band alike. A special and spectacular finish for those who Came, Raved and Loved!

www.fource.cz
www.onelasttour.com
www.sazkaticket.cz
FAN-presale: http://presale.certechhq.com/shmprague/

Ticket prices:

Early bird: 990.- CZK
Regular floor: 1290.- CZK
VIP: 2990.- CZK

FOURCE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.