Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/360298910721480/

DJs: GORO (SK), Bion & Fezry (SK), KAN-JACCA, VIRCZ & BINJA, MARTYYNO, DO.MI.NO, SMARTY, TABY DRUM AND BASS

23. Listopadu se Matrixem opět rozezní Drum and Bass a jak už název napovídá bude to stát za to. Slovenské barvy přijede reprezentovat GORO a BION & FEZRY.
Z domácích luhů a hájů zlámou atmosféru v Matrixu : KAN-JACCA, VIRCZ & BINJA, MARTYYNO, DO.MI.NO, SMARTY, TABY.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
GORO - Dj a producent ze slovenska. Spolu s Dephzacem vystupuje pod názvem BIOFORMS a právě pod tímto názvem můžete Gora znát z párty THERAPY SESSION kde patří k rezidentům.

BION & FEZRY - Zkušení slovenští djs, kteří vás díky své chytlavé selekci a rychlým energickým mixům rozhodně v klidu nenechají. V jejich setech můžete slyšet jak lehčí drum and bassové kousky tak i pořádné neuro nakládačky.

KAN-JACCA - Djane, která rozhodně rozhodně patří k těm nejlepším djs, které může naše země nabídnout. Nečekejte od ní žádné slaďáky neboť právě tahle dáma patří k temné straně drum and bassu, aspoň co se selekce týče.

MARTYYNO - Český dj z party Drumbassterds, který dokáže osvěžit svojí selekcí drum and bassu.

DO.MI.NO - Druhou dámou za gramofony a druhým členem večera z party drumbassterds je tahle česká djane, která volí nejčastěji lehčí drum and bass, ale dokáže i zatopit pod kotlem.

VIRCZ & MC BINJA - Tahle dvojka reprezntantů čerstvě založené crew MAD BASS UNITY ví jak rozjet party za použití rychlých energických mixů přes 3 gramofony a našláplého drum and bassu.

SMARTY - Druhým zástupcem party Mad Bass Unity je právě tento dj od kterého můžete slyšet starou jungle dnb selekci doplňovanou čerstvým našlapaným neurem.

TABY - Český dj z party BASSTRIKE, který umí rozhýbat svojí našlapanou drum and bassovou selekcí.

VIRCZ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.