Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.mejdlo.cz

První Mejdlo s velkým "M" v tomto roce přináší cocktail bootleg party - DJs Voita, Shirokko a nejoblíbenější cocktaily v Zanzi za 100 Kč celou noc. Je

Bujaré vítání nového roku je (snad) zdárně za námi a mnoho z nás zamířilo zpět do starých kolejí. Decentní odreagování se nabízí již tento čtvtek 8. ledna, kdy je pro vás připraveno již čtvrté pokračování úspěšné akce Mejdlo.cz! Mejdlo.cz 004 proběhne již tradičně v Zanzi baru na Malé Straně, přičemž inventář obsahuje opravdu zajímavé kousky: 1x DJ Voita, 1x DJ Shirokko, 1x mixák Pioneer 600, 2x gramofon Technics 1210MK, 2x míchací CD Pioneer, 2x freestyle barman, 2x čiči servírka, 1x zvuk tak akorát na paření, kecání a kalení, 1x vychlazené půlnoční překvapení pro vyvolené + samozřejmě vy! Novinkou je cocktailová nadílka, která bude provázet každé Mejdlo.cz v tomto roce - Cuba Libre, Mojito a Partypeople.cz cocktail pořídíte v rámci celého večera za 100 Kč, přičemž je už jen na vás, zda si do "Kubíčka" objednáte Havana Club, Ron Varadero nebo třeba Captain Morgan Spiced... Těšíme se u baru! .)

MAKS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MAKS --- 10:43:10 6.1.2009
PS: Zanzi otevře již v 18:00, pokud chcete třeba dorazit hned po práci. DJové začnou kolem osmé... A kdo mě první pozdraví, toho zvu na drink! .)