Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


ABBA prsnts: LAFIDKI (FR) + SAJTBAN + SKY TO SPEAK

http://www.facebook.com/events/294611327314815

LAFIDKI ► http://soundcloud.com/lafidki SAJTBAN ► https://www.youtube.com/watch?v=m9qlUnhVeQA SKY TO SPEAK ► http://skytospeak.bandcamp.com/

LAFIDKI ►abstraktními elektronika, hluk a vícevrstvé rytmické sekvence. Sólový projekt Saphy Vonga, umělce původem z Kambodži, který žije v Paříži. Živé vystoupení je pro něj vždy experiment. O podobě setu se rozhoduje spontánně v průběhu hraní prostřednictvím energie lidí na koncertě. Kromě sólové tvorby spolupracuje s dalšími hudebníky, např. s Imranem Khanem nebo Dustinem Wongem. Podílí se na mnoha projektech, např. MONOSOURCIL, ABSYNTHAX, LEYLI. Je pořadatelem "GROLDEBOX", experimentálních hlukových kon
certů a hlavní postavou pařížského nezávislého labelu Steak au Zoo:
http://www.steakauzoorecords.com/
http://steakauzoo.bandcamp.com/
Saphy Vong v projektu lafidki hraje často v tradiční kambodžské masce, což ve spojení s abstraktní elektronikou navozuje atmosféru experimentální psychedelie nejen hudební ale i vizuální.
http://lafidki.free.fr/
http://www.lafidki.com/
http://soundcloud.com/lafidki

SAJTBAN ►jeden z mnoha mysteriózních projektů kultovního ambientního hudebníka Rafala Marciniaka. Společně s Tomášem Bolkem, ex basákem kapely John Ball vytvářejí podobu akustického ambientu, minimalismu a repetitivní hudby, kterou by si mohl Sigmund Freud tajně pouštět do sluchátek, zatímco na vás bude chápavě kývat směrem k pohovce. Sajtban v duchu maximálního minimalismu nemá žádné stránky ani nahrávky / odkazem je tedy jediný existující záznam (pořízený tajně Warrenem Milkem kamerou ukrytou v plnovousu).
https://www.youtube.com/watch?v=m9qlUnhVeQA

SKY TO SPEAK ►hudba jako soundtrack k neexistujícímu filmu. Duo jehož zvukové krajiny se prolínají s těmi na plátně a vytvářejí nový svět pro vaše dětské duše. Hauntologicky laděné vizuály doplňuje v základu ambientní elektronika - příkladem budiž materiál z loňského debutu Film, který je ekvivalentem výtahové hudby pro chorobné snílky. Novější tvorba je však paradoxně temnější a rytmicky zatěžkanější.
http://skytospeak.bandcamp.com/
http://soundcloud.com/sky-to-speak
Klip k Match Me (Film):
http://youtu.be/lyrHImYfJ30

❤ zve Astral Bubble Booking Agency + účastníci koncertu dostanou u vstupu signovanou kresbu T. Přidala,
která je zároveň 50%ním slevovým kupónem na další akci ABBA v klubu BORO:
pátek 2/11/12 Japanese Gum (IT) + Go Dugong (IT) + fOfY (IT) + Deceased Squirrel On The Phone

http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

poster zde:
http://i208.photobucket.com/albums/bb183/head_037/poster2.jpg

TOJEJO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.