Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


http://nerasismu.cz/na-e-l-nky/na-e-l-nky/ak-n-dny-neb-t-n-cek-nesta-26-2810

Koncert na podporu SOS Přednádraží v rámci akčních dní Nebýt nácek nestačí pořádaných Iniciativou Ne rasismu!

KONCERT NA PODPORU SOS PŘEDNÁDRAŽÍ

V rámci akčních dní Nebýt nácek nestačí se v pátek 26. října uskuteční koncert, který má kromě zábavy za cíl rovněž informovat o situaci v ostravském Přednádraží a dalších ohrožených lokalitách a vybrat nějakou tu korunu na další antirasistické aktivity. Koncert proběhne v košířském autonomním centru Cibulka od 19 hodin. Vystoupí zde skupiny Kyklos Galaktikos a Wunderbar Band (+ DJs).

Kyklos Galaktikos je experimentální a v tom nejlepším slova smyslu zneklidňující hip-hop. Slovy recenzenta maxima horovitze „Kyklos Galaktikos pilotujou pluh po hřišti hip hopu a funku a s drzým úšklebkem dospělých pankáčů zaorávají lajny do hlíny a sejou ječné zrno do očí všech, kdo by si snad chtěli nárokovat „pravdu“." (kyklosgalaktikos.cz)

Wunderbar Band je muzikantsky zručný, ale ne nudně konzervatoristický free funk, který lehce pluje, ale zároveň nutí tancovat. Kromě klasických koncertů hrají WBB také pásma inspirovaná literárními díly. Jedno takové, pásmo Stepního vlka od Hermana Hesseho v nedávné době natočili a budou vydávat jako debutovou desku, naživo se chystají hrát další. (wunderbarband.cz)


NERASISMU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.