Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/195349893932677/?fref=tsA je to zase tady! Po vydařeným loňským ročníku, kdy to na parketu roztáčel Mikkim, přichází další edice party Weed In Da Beat a s ní neméně zásadní headliner. Tím není nikdo jiný než Dj Z-Aires, člen legendárního Mayapur soundsystemu, jedna z klíčových postav CzechTeku a organizátor jednoho z nejrespektovanějších undergroudových festivalů Breakfest. Tento výčet hovoří za vše. Pro ty, co se s tímto veteránem scény ještě nesetkali, nezbývá než dodat, že se můžou těšit na opravdu speciální set ACIDU, který v našich luzích a hájích némá téměř obdoby.

Hlavní stage bude již tradičně rozjíždět Don Pedropoulos (Pawlač Zewls/142BPM). Dále zahrají EAC DJs: Mik-Mik, Identita Katarz, Randal b2b Fishead, kteří budou udržovat dancefloor pod taktovkou breakbeatu, tribal tekna a tvrdšího dnb.

Ústřední postavou druhé electro stage bude Digital Fazz Zone (Hlavolam rec.), známý také pod pseudonymem Digital Airobic, a jeho electro LIVE ACT. To vše doplní ostřílený Audiolog (Vosa), Ramon Ramirez (Radio bufera) a další hosté.
Takže už zbýva jen otázka: Co ubalíš TY? ;-)


Takže si to shrňme:

Acid, Tekno, D'n'B, Breakz stage:
---------------------------
☺ Z-AIRES (Mayapur sound system)
☺ Don Pedropoulos (142 bpm/ Pawlač Zewls)
☺ Eac Dj's: Mik-Mik, Identita Katarz, Fishead b2b Randal (Equipe Animazione)

Electro stage:
-----------
☺ Digital Fazz Zone (Live act / Hlavolam rec.)
☺ Audiolog (Vosa)
☺ Ramon Ramirez (Radio bufera)
☺ & guests

Start: 20:30
Vstup: 40,-/ 70,- (po 22h)

MIKMIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.