Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

30 uživatelů půjde

hledání


www.musicbar.cz

Říkají vám něco hity Heads High, I am Blessed, Gallis, Hot Wuk, Tek Weh Yuhself nebo třeba Hot Gyal Today? Jejich autor přijede konečně do Prahy!

Jamajská reggae/dancehallová superstar Mr. Vegas přijede 19. Listopadu se svou kapelou poprvé do Prahy! Tento hitmaker patří do první ligy karibské scény už druhou dekádu a specielně v posledních třech letech skóruje jedním hitem za druhým.

Nesmíme taky zapomenout na jeho letošní velké album SWEET JAMAICA, kde se Vegas představuje i jako výborný zpěvák a singjay nejen v dancehallu, ale i na pomalejších one-drop riddimech. Na této desce se objevují i hosté, jako jsou Nadine Sutherland, Shaggy, Luciano nebo Josey Wales a titulní pecka se stala jednou z hymen letošního výročí 50. let jamajské nezávisloti.

Z dalších velkých jmen, s kterými Vegas spolupracoval, by bylo dobré zmínit alespoň velký hit „Hot Gal Today“, který provařil tehdy ještě nepříliš známého Seana Paula, nebo pecku „Bad Man nuh Flee“, což je duet Mr. Vegase s Beenie Manem, který okouzlil Prahu loni v prosinci. Berte tento chystaný koncert jako volné pokračování top-a-di-top dancehallového mejdanu v pražském Lucerna Music Baru.

CURLYLOCK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SALAMAN --- 15:55:40 20.11.2012
Děkuju za výborný koncert, tisíckrát předčil mé očekávání!
CURLYLOCK --- 16:12:47 16.11.2012
Bigups a pozvánka přímo od Vegase!
http://www.youtube.com/watch?v=WllSlg1ataw
CURLYLOCK --- 12:18:09 5.11.2012
Zdar, máme přesně dva týdny do pražské premiéry Mr. Vegase
doufám, že si nenecháte ujít, kdo má zájem i dubplate session, dejte vědět