Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/events/348682971889303/?fref=ts

real sub-bass contemplation across the universe of electronic music in Štatl
CUEING/a, ABU, Don Pedropoulos, Dscdrmr

Další z řady 142BPM Session večírků, tentokrát v prostoru Kabinetu Múz (http://kabinetmuz.cz/). Z Prahy dojede rádiový vezír ABU s dávkou downbeatu a lehčích odstínů elektroniky a hopu. Vídeňský mixmaistr CUEING se předvede v 2,5 hodinovém setu bez zábran. Dubstep, tvrdej dubstep, grime, hip-hop se prokříží v jeho režii.

Support obstarají kluci z Basovýho Pole (http://radior.cz/dojezd) a organizátoři akce Don Pedrokvedlič a Diskoskrímr.

Visual obstará VÖYD studio.

------------------------
Vídeňský Cueing začínal před více jak dekádou u hip-hopu. V současnosti se věnuje převážně sub-basem ovlivněným žánrů jako dubstep a grime. Kromě toho, že ve Vídni pořádá pravidelnou putovní akci SampleSlaya, je členem několika hudebních projektů (Artist in Revolt, City Warriors). V Kabinetu Múz se představí v dvou a půl hodinovém setu plném hlubokých nálad, scratchingu a sub-basových linek.
------------------------
Cueing started as a hip hop DJ in 1998 and released his first EP with his crew ‘die Rapublik’ in 2001. Today, he is DJ and producer and plays deep, heavy-bass-influenced genres like dubstep, grime and filth. Cueing hosts the monthly bass club ‘SampleSlaya’ in Vienna and is a member of ‘Artists in Revolt’ and "City Warriors".
------------------------
Abu (Basstrap/ Radio1/ Praha)
Velmi aktivní pražský dj, organizátor a moderátor pořadu Radia 1 Basstrap se po nějakém čase vrací do Brna. Můžete se těšit na neotřelý set z vod pomalejších beatů od abstraktního hip-hopu glitch-hopu k technem a elektrem zasaženým hudbám.
------------------------
Don Pedropoulos a Dscdrmr (142bpm/ Brno)

------------------------VSTUP: 50KČ---22h---80KČ---

DSCDRMR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.