Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.beefrecords.net

BE AT: Peter Horrevorts (Cocoon, Suol, Beef), Schwa, Ark, Axel C... + Liquid A at the top bar

Stephan Bodzin o tracku 'Bloody Hands' od Peter Horrevorts prohlásil, že je to jeden z nejlepších techno tracku současnosti. To samo o sobě je důkaz, že pro nejlepší světové Dje není Peter Horrevorts žádným nováčkem. Jeho produkce se pravidelně objevuje na známých labelech a v žebříčcích nejrespektovanějších Djs. Ještě jako teenager produkoval pod pseudonymem ‘Forcesupreme‘ a to si ho všimli techno ikony jako Carl Cox, Marco Carola a Adam Bayer. Nyní Peter vydává pod vlastním jménem směsici techouse, deep house a disco rare grooves. Mnoho labelů si také cení jeho osobité práce remixéra. Známá vydavatelství jako Cocoon (Sven Vath), Soul (Fritz Kalbrenner), Global Underground, Ministry, Rennaisance, Toolroom, Gem a Beef se mohou pyšnit Petrovými tracky v jejich katalogu.
Další jeho projekt se jmenuje ØBSKUR - s tím se soustředí na downtempo, ambient a experimentální muziku v duchu Aphex Twin či The Orb. S OBSKUR za par dnu vystupuje na festivalu Blown-away s Rotterdamským Filharmonickým Orchestrem!
V Chapeau Rouge a v celé české republice vystoupí Peter Horrevorts vůbec poprvé na akci Arka a dje Schwa 'BE AT:' Rezidentní dje doplní severský Axel C se zajímavým warm up setem. Nahoře na baru se představí Liquid A v ‘all night long‘ setu. Buďte tam!

http://soundcloud.com/horrevorts

ØBSKUR livemix:
http://www.mixcloud.com/peterhorrevorts/bskur-live013-tilburg-nl-07072011/

Peter Horrevorts dj mix:
http://www.mixcloud.com/peterhorrevorts/peter-horrevorts-team-podcast/

http://www.beefrecords.net/
http://www.chapeaugouge.cz/

SCHWA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.