Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


www.afrobailar.cz

Afro- Bailar 2012 - mutlikulturní festival s příchutí exotiky, který Vás naučí tančit!
- 25 lektorů,
- 50 workshopů - modern afro, traditional afr

Afro-Bailar Prague Festival je multukulturní a multižánrový festival, jediný svého druhu, zaměřený na představení toho nejlepšího z kultury zejména, ale nejen Portugalsky mluvících zemí Afriky a Latinské Ameriky. Již třetí ročník Afro-Bailar Festivalu s podtitulem "BACK TO THE ROOTS - ZPÁTKY KE KOŘENŮM" , se bude konat 1. - 4. listopadu 2012 v Latino Clubu Palanca, v 5. patře obchodního domu Kotva v Praze.

Afro-Bailar Festival, to jsou 4 dny plné tanečních workshopů s bohatým doprovodným programem, který zahrnuje koncerty, party, taneční a umělecká představení, divadélko pro děti, vernisáže, výstavy, módní přehlídky, prodejní přehlídky autentických afrických šperků a dalších doplňků, market, prezentace neziskových organizací soutěže o ceny a mnoho dalšího.

Afro-Bailar Festival je od svého zrodu spjat s osobností Vitora Mendese, Kapverdsko-Portugalského tanečníka, choreografa a organizátora, který má mnohaleté zkušenosti z londýnských tanečních divadel. V Praze, kde v současnosti žije, ztvárnil hlavní taneční role například v představení Šivovo kolo života a Snitzlerově adaptaci "La Ronde" - Dokola, nebo po boku Lucie Bílé při předávání cen Český lev.

Afro-Bailar nabízí téměř 50 workshopů s 25 prvotřídními zejména zahraničními lektory. Můžete si vybrat z tradičních i moderních afrických stylů tance, tradičních i moderních indických stylů, "street" stylů, latinskoamerických stylů i různých druhů fitness cvičení. Můžete se naučit kizombu, sambu, sembu, salsu, coupe-decale, kuduro, bachatu, lambadu, zacvičit si zumbu, vyzkoušet piloxing nebo poznat žhavou novinku afrofitness, ale i si zabubnovat nebo vyrobit suvenýr v podobě vlastnoručně malované africké masky. Začátečnící jsou vítáni na všechny workshopy! Z programu si vybere opravdu každý.


Odkaz na promo video 2012:

http://www.youtube.com/watch?v=smXyVPkMRu8

Interview s Vitorem Mendesem 2011 na TV Metropol:

http://www.youtube.com/watch?v=sPYpVuEqJcc

DORKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.