Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


electro-noise-happy-dark-punk-digital hard core-breakcore- a mnohem víc
Lightning Glove
Schwarzprior
Marius Konvoj

Lightning Glove
je pražský elektronický projekt, který se zformoval okolo blogu Red For Coulour Blind. K triu v sestavě Dizzcock (elektronika), snsbr (hlas) a Head in Body (elektronika) se v roce 2012 přidala Aka47 (vjing) a společně stále hledají polohu mezi punkem a technem tak, aby se nezapomnělo na slastný odkaz prvních rave parties. V jejich eklektickém zvuku můžete slyšet halucinace Coil, potlačovanou nejistotu a neurózu „dance music“ nebo vzdálené ozvuky hardcorového kontinua. Na webu najdete video k melancholické skladbě Friday’s Child nebo živý klip k nové věci Devoted to Collapse.

http://soundcloud.com/dizzcock
http://www.facebook.com/LightningGlove
http://www.youtube.com/watch?v=7RQHn7I0MB0
http://www.youtube.com/watch?v=RepsmyU7ghk

Schwarzprior
Tihle kluci vám vypálí na tělo znamení hamby. Otevřou toto zraněné místo a do něj vypustí smršt extaze. Pak se budete konečně cítit nesmrtelní. Energie co nejde spoutat zvuk co nejde pop-sat .Prostě musíš tančit.

http://bandzone.cz/schwarzprior
http://www.facebook.com/SCHWARZPRIOR


Marius Konvoj
"Marius je erekce, Konvoj to je vášeň. Marius Konvoj, to je 100% erekce vášně…"

Ostravší tekno punk disko umělci mixují svůj árt do neuvěřitelného 8 bitového, sexuálního a drzého ejakulačního programu. Programu změnit svět svojí dokonalou vizualitou.Sexy blondýnka Tryša v reflexních chráničích a rozběsněný Marius v kůži a ostnech umí strhnout diváky k pohybům podobným epileptickému záchvatu a ještě se při tom cítit fakt skvěle.

http://www.mariuskonvoj.cz/
http://www.facebook.com/marius.konvoj

MARIUSKONVOJ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.