Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


http://deskohrani.cz/

Deskohraní je festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí.

Přijďte za námi druhý říjnový týden do Michnova paláce Tyršova domu v Praze zahrát si deskové hry známé i neznámé, moderní i prastaré, pro radost i v soutěžích. V naší Ludotéce si vyberete z více než 500 her. Připravujeme pro Vás mnoho soutěží od začátečnických až po špičkové turnaje s mezinárodní účastí.
Deskové hry boří bariéry. Nezáleží na tom, jakého jste věku, náboženství, rasy, či fyzické kondice, záleží pouze na tom, jak jste hraví. Letošní ročník naváže na vyzkoušené věci z minulých let jako prezentace her, firemní prezentace, fórum autorů her, dětský koutek, které se osvědčily , ale přinese i novinky jako celý doprovodný program pro veřejnost. Pokud nechcete nic propásnout, zapisujte se do kontaktního formuláře, nebo se s námi spojte na Facebooku.

Vstupné zdarma v pondělí, úterý a středu.


KDY?

Festival proběhne ve dnech 6.10.2012 – 14.10.2012. To znamená, že festival můžete navštívit po dva říjnové víkendy, či ve všední dny mezi tím. Festival je otevřen denně od 9 do 22 hodin (vyjma poslední neděle, kdy končíme v 18h). Připravujeme program festivalu.


KDE?

-Tyršův dům-
Hlavní část festivalu se koná v Praze na Malé Straně v budově České obce sokolské v Tyršově domě, Újezd 40. Mapa.
GPS WGS-84 N 50:05:00 E 14:24:17
Dostanete se sem tramvajemi 12, 22 a 20, na zastávku Hellichova, zastávka je přímo před Tyršovým domem. Nebo můžete jet tramvajemi 6 a 9 do zastávky Újezd (5 minut chůze). Máte-li rádi procházky, hezká cesta vede od Národního divadla (přes park Kampa a po lávce přes Čertovku) či od stanice metra A Malostranská.

-Městská knihovna-
Letos se některé turnaje konají také v Praze na Mariánském náměstí v budově Městské knihovny. Adresa je Mariánské náměstí 1/98. Mapa. Městská knihovna Které turnaje to jsou se dozvíte vždy u propozic daného turnaje či v celkovém "Programu festivalu"
GPS WGS-84 N 50:05:15 E 14:25:03
Městskou dopravou: Metro „A“ , tramvaj 17 a 18; bus 207 (stanice Staroměstská).

CO?

-Volné hraní - Ludotéka-
Ludotéka je prostor, kde si můžete všechny hry prohlédnout, naučit se je a hned si je zahrát!
Ludotéka je otevřena celou dobu festivalu, a to vždy 9 - 22 hod. (poslední neděli ukončujeme provoz v 18hodin)
Přijdete, kdy chcete, a hrajete, co chcete.
Jsou zde k dispozici stovky her, které vlastní Klub deskových her Paluba. Navíc budou k dispozici naši odborníci, kteří vám pomohou s výběrem té pravé hry a také vás naučí pravidla. Pokud se chcete podívat hned, co vás čeká, nakoukněte do Pokladnice her. Taky můžete v době mezi festivaly zavítat na Palubu a zahrát si tam.

vstupné:
dospělý 70 Kč/den
zvýhodněné vstupné 50 Kč/den
pro děti 30 Kč/den

Po-St -> ZDARMA


Pokud si budete chtít prověřit, jak dobře ovládáte nějakou hru, můžete se přihlásit do některého otevřeného či začátečnického turnaje: linkDLOUHA_POTVORA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DLOUHA_POTVORA --- 23:19:30 9.10.2012
rozhodně doporučuju všem hru infarkt. už jsem si jí dlouho chtěla vyzkoušet a nezklamala mě .)