Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://drummatekk.cz

1. Liquidity v pardubickým Elku - DnB Liquid session




19.10.2012 LIQUIDITY - Liquid DnB session

L-klub, Pardubice


Po několika měsících (až letech) a po několika odpískání tohoto projektu jsme se konečně nakopli a vypadá to, že čistě liquidovou akci pro vyznavače tohoto podžánru dnb konečně dotáhneme do konce. Datum je zde. Pátek 19.10.2012. V Pardubicích, kde je dramové obecenstvo přeci jen dosti tvrdšího vyznání, je to sice trochu ruská ruleta... ale co. Zkusit se má všechno a když jsme si to jednou slíbili, tak to taky dotáhnem do konce. A bude jen na vás, jestli tenhle počin ještě někdy zopakujem. Pevně doufám, že ano .)

Kdo tedy bude na první Liquidity stát na druhé straně mašinek?:

BROOKLYN aka JUANITA JUAREZ
Na sebe upozornil už v roce 2003 albem Spa Boy, vydaném na labelu Quazi Delict. Album, kombinace drum&bassu, downtempa a experimentalnejsi hudby, bylo nominovane na Cenu Akademie popularni hudby (Andel). Nasledovaly oficialni remixy pro kapely Esctasy of St. Theresa, Skyline, slovenske Veneer, The Slots (cesky remix roku podle casopisu Filter), Tata Bojs, Khoibu a dalsi. V roce 2003 byl J.J. zvolen jedním ze studentů hudebního workshopu Red Bull Music Academy v jihoafrickém Kapském měste. Brooklyn se stal objevem roku 2002 v domácí anketě Dance Awards, ocenění producent roku a album roku získal ve stejné soutěži za rok 2003.

Jako Brooklyn se tento 25letý producent věnuje klubovějšímu pojetí drum&bassu. Ještě jako Juanita Juarez vydal na domácich vydavatelstvích dva dvaníctipalce, aby jako Brooklyn zakotvil na zahraničních labelech: jeho skladby v podobě vinylových singlu se objevily zejména na norské značce Subtitles, ale také na labelu Phuzion producenta Nookieho známeho z Good Looking Records nebo na menších britských indie labelech Horizons, Spearhead, Dispatch a dalších. Jeho skladby aktuálně zní v klubech po celém světě.

Tohoto bezesporu úspěšného hudebnímo umělce, DJje a producenta vám přesdstavíme právě v pátek 19.10.2012 v pardubickém L-klubu na akci Liquidity.

REBORN
Pana Reborna už jste na našich akcích několikrát slyšet mohli. Ať na dřívějších akcích Drummatekk tak i na jedné Laminátce z naší režie. Tentokrát vám chceme Reborna představit v hudebním světle, které je mu velmi blízké. Jeden z talentů roku 2010 Czech Drumandbass Awards vás o svém nadání přesvědčí po boku Brooklyna a dalších DJs tohoto večera.

MC VAANT
/ Vaant.cz
/ alefzero.net
MC, zpěvák, DJ a vůbec hudebník Vaant bude nejen supportovat naše dva headlinery. Opět jsme velmi rádi, že mr. Vaant přijal pozvání na naši akci - věříme, že vy také! .)

KROP-@TKO
/ drtek.cz

Pardubickému obecenstvu jistě ne neznámý DJ a promotér Krop-@tko z crew Drtek.cz - přijde zahrát své oblíbené liquidové kousky právě pro vás!

CARTEL SOUND DJs
Mike Goldfinch
DESPECT
BANSHEE
FiDeL
switch.man

/ drummatekk.cz

start 20:00, konec 6:00, vstup 80

linkz:
drummatekk.cz
FB

SWITCHMAN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SWITCHMAN --- 12:34:33 19.10.2012
LINEUP:
20:00 Mike Michal Goldfinch (BB set)
21:00 switch.man
22:00 Krop-atko
23:00 DESPECT
00:00 BROOKLYN aka JUANITA JUAREZ
01:30 REBORN (spec. liquid set)
03:00 Banshee
04:00 FiDeL
05:00 B2B - prezivsi DJs
06:00 ..bitter end