Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://s-o-s.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=930:moon-tech-vol-1-20102012-sternberk-

První díl klubové párty MOON-TECH se vám představí 20. října ve šternberském Clubu 77. Jak již bylo řečeno v předchozí větě, jedná se o zbrusu novou p

První díl klubové párty MOON-TECH se vám představí 20. října ve šternberském Clubu 77. Jak již bylo řečeno v předchozí větě, jedná se o zbrusu novou party, pod taktovkou Niky, která si klade za cíl představit publiku v každém jejím pokračování alespoň jednu tvář z řad známých DJ's. Hlavní hosté premiérového dílu budou ovšem hned dva - Orbith a Luis a doplní je vám dobře známí Kube (S-o-S), Gully (S-o-S), Nika (S-o-S) a Lukier. Nyní si tedy pojďme představit oba hlavní aktéry.

 
ORBITH

>>>http://www.kdnbookings.com/orbith.php<<<

Orbith

DJ Orbith patří mnoho let k nejvýraznějším postavám české taneční scény. Jeho jméno vešlo do povědomí milovníků elektronické hudby už během rohu 1999. V té době se Aleš posouvá z mainstreamu taneční hudby – tedy raveu a techna - do dosud poměrně neznámého stylu, kterým bylo elektro. Dnes, s ohledem na uplynulou Alešovu kariéru můžeme říct, že české elektro má své synonymum – DJe Orbitha. V roce 2001 se už Orbith mohl pyšnit titulem „Objev roku“, získaný v prestižní české anketě Dance Awards a o 2 roky později tutéž anketu vyhrál, coby „Nejlepší DJ“. Od té doby pravidelně vystupuje po celé ČR, a to jak v klubech, tak na velkých akcích (např. Summer of Love, Electric Kingdom Czech, Cocoon clubbing world tour Czech) a kromě toho se postupně dostává i do zahraničí (Mayday Hungary, M25 Poland, Nemo club Belarus). Od roku 2003 se stal rezidentem akcí Elektra v pražské Roxy, ke které později přibyla i brněnská edice. Aleš si mnoho příznivců získal i díky sérii tří mix kompilaci pojmenovaných Progresive Session, které namíchal pro známý český časopis o elektronické hudbě –XMAG. První kroky k vlastní produkci pak Orbith učinil v roce 2001 – na kompilaci Elektronik Basslines mu vyšel jeho první track „Fussganger“. O rok později vydal na českém labelu Licker „Fussganger rmx“ a následoval singl „No Money No Love“ v roce 2005 (sampler Summer of Love s Alter Ego, Elektrochemie LK, Richie Hawtin). Jeho zatím posledním producentským počinem je EP Phantom – deska, kterou společně s Michalem Poliakem vydal na labelu Qrime Records.

 

LUIS

(https://www.facebook.com/LuisLamborghini)

Luis

Luis Lamborghini, známý jako Dj Luis, je zakladatelem labelu Naked Records.Člen Weekend World Djs a spoluorganizátor vyškovského Majálesu, dále pak akcí Bombastic Open a Silvestrovských taškařic na Vyškovsku.
Jeho prioritou je vždy poskytnout posluchačům co nejkvalitnější výběr hudby a proto založil mj. již i zmíněný label. Začátky jeho hudební produkce,tehdy spíše experimentální, se datují již od roku 1990!!! Za svou producentskou éru dokázal vydat před deset vlastních alb, na 15 releasů a přes 10 remix contestůproducentům jako např. Carl Cox, Nick Curly, nebo Spieldose....Vystřídal různé hudební postupy na nejrůznějších platformách. Celou dobu byl a stále je aktivněvázán k elektronické hudbě, mimo produkci se djiingu věnuje přes 15 let.


Moon-tech DJ´s

 

---

Vstup na akci je zdarma.

Těšíme se na vás !!!

---
 

GULLY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.