Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://bandzone.cz/akce/272981

Cripple Sound Records ve spolupráci s Rock Fashion uvádí:

HEIDEN (alternative black rock/metal)
FDK (post-hardcore/metal)
INFERNAL BLAZE (atmosph

HEIDEN (http://heidenhorde.com/)
-----------------------------------------
Post-blacková, rockem ovlivněná muzika proměňující se naprosto volně a plynule v intenzitě a tempu, zní tak lehce, až zpočátku vyvolává dojem, že kapela hraje jen tak mimoděk, že jen pohladí struny a za pár minut odejde stejně nenápadně, jako přišla. Civilnost a nenucenost se ale rychle mění v naléhavost, s jakou nás velké a slavné rockové kapely obvykle zmrazují na místě.

Držitelé Anděla 2011 v kategorii Hard & Heavy a vítězové Ceny Břitva 2011 za album Dolores.


FDK (http://fdkband.com/)
-------------------------------
Smutek. To je asi to první, co spoustu lidí napadne při prvním poslechu nové desky pražské kapely FDK. Ta nikdy nebyla partou veselých muzikantů, už od dob jejích prvních nahrávek plaveme asi bez výjimky v mollových vodách. Stále víc se však dostáváme do onoho atmosférického bahna, ty tam jsou ony střednětempé výlety za rockovými figurami, brodíme se čím dál pomaleji, pohyb se stává čím dál obtížnějším, v tomto světě svítat již nebude a na obzoru na nás čekají Isis a Neurosis.


INFERNAL BLAZE (http://bandzone.cz/infernalblaze)
--------------------------------------------------------------
Kdo nemáte s dosavadní tvorbou INFERNAL BLAZE zkušenost, pak pro Vás může být poslech jakékoliv jejich desky doslova úderem z dávné minulosti. Ucívajíc kult blackových smeček druhé vlny v čele s Darkthrone a Mayhem z období "De Mysteriis Dom Sathanas" se však díky vokální pestrosti a progresivním atmosférickým pasážím vymaňují ze škatulky pouhých plagiátorů stylu.

Právě v těchto dnech kapela dokončuje práce na své dlouhohrající novince zvané VEILED SIGNALS, která bude na této akci slavnostně pokřtěna.


TENGRI (http://bandzone.cz/tengri)
-------------------------------------------
Nadpozemské, temné a mrazivé jako vrchol Khan Tengri. Atmosferické, abstraktní a neuchopitelné. Vše vždy korunováno skvělým hutným zvukem. Ostatně, slovy škoda hodnotit, pocity z hudby TENGRI jsou nepopsatelné.

CHOLDA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.