Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


72. Hulidi, aneb Slavíme šesté narozeniny

(Budulínek, Swamp Safari, Misionáři, Kateřina Eva Lanči, Petr Machan, Marek Toman čte, Boldrik hraje)


(Budulínek, Swamp Safari, Misionáři, Kateřina Eva Lanči, Petr Machan, Marek Toman čte, Boldrik hraje)

Neuvěřitelný se stává skutečností! Hulidi mají šesté narozeniny v nepřerušené řadě 72 komponovaných večerů Hudby, literatury a divadla!
Krásná léta, za která musíme poděkovat Crossu za stálou podporu a vzpomenout i na krásný léta, kdy i Magistrát Pražský přispíval na kulturu. Čas však plyne dál.. Je doba oslav, a ne rekapitulací! Proto hurá do dalšího ročníku s mejdanem jak má být!

Hrál nám tenkrát mimo jiného i divadelní spolek Misionáři, který vytvoří most mezi prehistorií a současností, neb zahrají i teď! Kateřina Eva Lanči nám přečte něco ze své slovesné tvorby ve společnosti temného básníka a fotografa Petra Machana. Poslední Muž slova bude Marek Toman, autor nejen knihy Frajer, tentokrát v multimediálním experimentu společně se selectorem Boldrikem, čímž se dostáváme se k Hudbě!
Kultovní a nejlepší tram´n´busovou kapelu Budulínek není potřeba představovat! Kdo by neznal hity jako Jiřina, Masakr prasat, které už doslova zlidověly? A i ten, kdo se ještě s Budulínkem nepotkal, už tuší, že ho čeká ideální kapela na bujaré oslavy!
A pozor, po kapele přichází čas na DJ, a ne ledajakého! Poprvé v dlouhé historii HuLiDí vystoupí sám DJ Kaya! Veterán české reggae scény, nezaměninetelný hlas radia 1, motor Swamp safari sound systém a nejen to!

BOLDRIK23
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.