Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.divadlokampa.cz/program-akci/tickets/321

Setkání s dvěma šamany a jejich přednáška s koncertem na téma člověka a jeho úlohy ve světě.

Slovenský vědomec a mexický šaman se sejdou, aby společně s námi všemi sdíleli vhled do transformace. Přednáška bude na téma Vývoj světa po roce 2012, následuje ji koncert v režii Žiarislava. Setkání dvou výrazných duší, jedinečná událost u příležitosti podzimní rovnodennosti.

Rozvržení akce:

17:00 otevření dveří, prodej vstupenek, společná tvorba oltáře z Vámi donesených darů matky Země - květiny, plody z Vaší či jiné zahrady,mexické občerstvení....

18:00 - 19:30 přednáška

20:00 - 22:00 koncert

TATO AKCE SE NEKONÁ V DIVADLE, ALE POŘÁDÁME JI V MICHNOVĚ PALÁCI - 2 min chůze od divadla. Kapacita je tam větší, ale stále omezena.

Vstupenky (260,-) bez rezervace, předprodej v Divadle Kampa ve dnech 11.9. a 19.9. v čase 16:00 - 20:00. Poté také na místě (pokud zbydou:-)

Podzimní rovnodennost byla vždy důležitou částí roku, ať už pro Indiány, Asiaty, Evropany, nebo Afričany. Rozložení sil dne a noci je v rovnováze a stejně tak i harmonie vnímaného světa je ukolébána, alespoň na nějaký čas, do přesně vyváženého poměru. Rovnodennost byla vždy důvodem sejít se u kmenového ohně, ať již byl řecký, keltský, aztécký, moravský, nebo etiopský, a poděkovat předkům za jejich učení, které nás provází do dnešních dnů a zároveň vzdát dík přírodě, která nás chránila a svými plody nás udržovala při životě. Mimo to byla shromáždění v době rovnodennosti zrcadlem, které člověku ukazovalo, že i v jeho nitru je temná i světlá strana a že je třeba pracovat na jejich vyrovnání, přijmout své stíny a povýšit své klady. Říká se, že právě rovnodennost činila tuto cestu schůdnější.

I letošní rok máme možnost podobnou událost zažít a to s ne jen tak ledajakými průvodci!

SEIBEI