Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://s-o-s.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=926:radiation-14092012-rymarov-v-club&c

S-o-S crew a soundfactory.cz ve spolupráci s V-Clubem v Rýmařově pro Vás na druhý zářijový pátek připravili zbrusu nové pokračování párty Radiation.

S-o-S crew a soundfactory.cz ve spolupráci s V-Clubem v Rýmařově pro Vás na druhý zářijový pátek připravili zbrusu nové pokračování párty Radiation.
Jako headliner této akce vystoupí na Moravě již velmi dobře známá djane B.UNQ!, která nedávno předvedla svůj skvělý set v Olomouci, po boku Johna B. Její styl se vyvíjel od Hardtechna až ke groovy techno zvukům, ovlivněným takovými jmény jako Industrialyzer, Boriqua Tribez, Reaky a spoustu dalších. Spolu s ní zahraje za Sound of Šternberk crew jeho spoluzakladatel Gully (hardtechno) a mladá, velmi nadějná a nejen na Moravě již velmi dobře známá djane Nika. Za mixem se také svým techno setem představí Inerte z Extasis crew. Za soundfactory.cz vystoupí dj Warphil. A jelikož chceme dát možnost prezentace i mladým DJ's, na úvod večera se premiérově představí mladý a nadějný dj Dacan pocházející z Rýmařova, který bude svůj set bude držet ve svižném tempu okolo 128 - 140 BPM, což je zárukou kvalitního rozjezdu.Součástí party je samozřejmě i luxusní videoprojekce, 3x laser, strobo a další vychytávky. K dispozici budou 2 bary, kde se budou podávat speciální míchané drinky za pohodové ceny.

B.UNQ!

Pojďte si s námi vytvořit a vychutnat jedinečnou atmosféru a pořádnou porci kvalitního techna na party Radiation ...

Začínáme od 21.00 a ž do ranních hodin vstup je POUZE 50CZK a jelikož hlavním Headlinerem bude DJane B.UNQ!, tak dívky mají vstup do půlnoci FREE ...

Line Up

21:00 - 22:00 >> Dacan
22:00 - 23:00 >> Inerte
23:00 - 00:00 >> WarPhil
00:00 - 01:15 >> B.UNQ!
01:15 - 02:30 >> Gully
02:30 - end >> Nika

---

 

GULLY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.